Моя мама - лише 40 років, але вона відчуває себе як стара жінка.

Останнім часом я прийшов у статті, що описує життя матері з багатьма дітьми. Я не можу допомогти писати про це. Героїн цієї історії має 5 дітей. Юніор 2 роки, старший 10. Хоча вона тільки 40 років, вона відчуває себе як стара жінка.



Дифузії для тіла «Для народження не більше 2 дітей», вона радить її розповіді. У той же час, звертаючись до списку власних недуг, які були запущені через материнство. На жаль, робота матері з багатьма дітьми часто не включає догляду за собою.

Між пологами необхідно пройти менше 2,5 років. Це період, необхідний для більш-менш повного відновлення тіла. В іншому випадку, якщо жінка має всі проблеми, нова вагітність і полога тільки посилить їх. Героїн цієї історії, здається, є однією з цих випадків.



Крім загального робочого навантаження, діти також вимагають величезної кількості уваги. А 5 і більше. В наявності немає грошей, тому послуги няні не доступні. Не допомагає чоловікові, бо він завжди працює. Старші відмовляються допомогти навколо будинку і з молодшими. Здається трохи більше, і це може бути викликаний сервісним персоналом.



"Я не відчуваю, що жінка більше, - каже вона.

Я дуже сподіваюсь, що з часом мама з багатьма дітьми зможе створити стосунки з дітьми, щоб вони допомогли її навколо будинку. Таким чином, фінансова ситуація може допомогти зовні. А також піклуватися про себе і поліпшити її здоров'я.



Тим не менш, є приклади великих мам, які виглядають навіть молодшими, ніж їхні роки. Як правило, вони мають гроші, слуги, час і енергію, щоб піклуватися про себе. У таких умовах статус матері багатьох дітей не звучить так, щоб виправдати. Це, як так багато іншого у світі, може бути виправлено з грошима. І так багато, як заперечувати їх вплив, це факт.

Тоді виникає питання: якщо не існує додаткових коштів, родичів (які можуть допомогти), чому народжуються так багато дітей? Не більше здоров'я, ні краса збільшиться, і попит від матері буде тільки рости.



У будь-якому випадку слід бути певним балансом. Є так багато дітей, які мають щось для годування, куди прикріпити до надання процентних кіл. Не заперечувати себе або вашої сім'ї що-небудь.



На додаток до догляду за дітьми, ви також можете не забувати про Ваш комфорт і здоров'я. Робота матері багатьох дітей важко. Ви повинні самі зателефонувати одержувачу. Або, можливо, не просто маленькі речі.

Що означає «матерство»? Чому люди народжують більше 2 дітей, якщо для цього немає необхідних умов? Які історії можна поділитися? Ми чекаємо відповіді на коментарі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное