Гіпси полуниці суфле трьох компонентів, щоб взяти душу

Про наступ полуниця Я зроблю полуниці суфле. Це дуже легкий, просто невагомий десерт, який кожен обов'язково сподобається. Полуничні хмари дещо нагадують зефіри, але вони смакують набагато більше ніжки.

Сьогодні видання. "Сайт" Інструкція по підготовці полуниці Galina's gypsy suuffleй Це просто плавлення у роті!



Суміш з полуниці Інгредієнти
  • 500г свіжої полуниці
  • 200 г цукру
  • 30г желатин
  • 2g лимонна кислота


Підготовка
  1. Вимийте полуницю, відокремте їх хвости. Покладіть полуницю в каструлю.



  2. Додайте цукор до полуниці, збийте блендер на пюре. Додайте желатин до неї, перемішайте все силіконовою лопаткою і залиште її, щоб запалити протягом півгодини.



  3. Покладіть полуницю-масу сковороду на середній вогонь, трохи зігрійте, але не варіть. Залийте лимонну кислоту і перемішайте.



  4. З міксером збийте все до білої пухнастої маси. До 10 хвилин пішки.



  5. Глибока форма для випічки (Gypsy Galina 26 сантиметрів) покрита харчовою плівкою. Залити полуничну масу в форму. Він також покривається харчовою плівкою. Поставте на 3-4 години в холодильник для заморожування.



  6. Візьміть заморожену суфле з цвілі і нарізайте її на шматочки. При бажанні посипати цукровою пудрою або кокосовою стрункістю. Це, шемале Полуниця готова. Бон придаток! 8563 2014





Щоб побачити все. підготовка Дивіться відео з гіпси Галини. У день після завтра я гона їхати полуницею, зробити це смачним!

про:blank

Я також рекомендую вам прочитати простий рецепт полуниці коричневого кольору. Це дивовижне лікування всього за півгодини!



Спробуйте це. десерти свіжа полуниця. Лікування пористої і повітряної. Виготовляється просто, з тільки трьома або чотирма інгредієнтами.

Суфле полуниці сподобається дітям і дорослим, перевіреним на моєму домі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное