Чому мама обирає її stepfather, а не її власної дитини?

Для кого. бабуся Це може бути вимушений вимір. А що ще залишається, якщо мама відмовляє свою дитину на користь нового хлопця? На жаль, такі оповідання не вигадуються, але сумна реальність.

Р

У дитинстві все сприймається по-різному. Дитина росте в любові і догляді за другими батьками, але відступ до матері не може триматися. Вона вважає, що вона повернеться і все буде впаде на місце. Але мама нашої героїні не повернулася. Або ж вона потребує дочки вже у віці, коли жінка мала проблеми. Що сталося і як Альена діяла в кінці, читайте далі в статті.

Я ніколи не був батьком. Моя мама віддала мені за себе, коли вона була в її 30-ті роки. Вона подумала, що вона ніколи не падає в любов знову і ніколи не одружився. Але це не було! В житті моєї матері я був лише 8 років.

Я не знаю, що збирався на час. Але мій мама пішов до свого нового чоловіка, і я залишився з моїми бабусями. По суті, вони підняли мене, підняли мене і кладуть на ноги. Найцікавіше, що моя мама проживала поруч, але вона прийшла до нас досить рідко, вона може викликати один раз на тиждень.



Я дуже вдячна родині за не відмову від мене. Життя з моїми бабусями, щоб бути чесним, дуже добре. У нас було достатньо грошей, так як мій дід працював до середини віку, і мій бабуся займався пошиттям і в'язанням. Дуже красиві речі, зроблені своїми золотистими руками.

Моя бабуся не хочу, щоб люди говорили про мене. Вона сказала, що вона взяла мене в тому, що я б не мав жити з мій stepfather. Він був не найприємнішим, він був якось сердитися і незрівнянним. Я дізнався всю правду. Не хочу жити з мною.



Він подарував свою маму ультиматум: або йому або мені. І вона, ви знаєте, вибрав його. Її матір сказав, що вона була старою і що вона була її остання шанс отримати одружений. Вона думала, що після того, як лід перерву і її чоловіка прийме мене. Але це не сталося.

За багато років з’явилася нова проблема. Весь цей час мій мама жив з чоловіком, вони не мали дітей в шлюбі. Я зустрівся з моїми бабусями, і ми встигли разом. Я радий, що мій життя вийшов таким чином.

Нещодавно на горизонті з’явилася нова проблема. Моя бабуся вже не жива. Двокімнатні квартири я успадкував: їх мати вони нічого не кинулися. Я жив в цьому будинку, починаючи з 8 років і до цього дня.



Але моя мама була останнім часом зламаною користю. Її чоловік загинув, але не перезаписати свого дому в її ім'я. Крім того, в квартирі пішли сини з першого шлюбу, з яким він навіть не спілкувався. Нещодавно один з моїх синів назвав мою матір'ю і сказав мені, що квартира була на продаж.

Мама не має ніде йти зараз. Згадай, хто не пам'ятав? Бінго! Вона хоче переїхати з мене, кажучи, я поодинці тут і є стільки номеру. Я дійсно намагаюся виправити своє життя. Я побачила чоловіка, можливо, ми навіть перейдемо.



Я не хочу жити з матір'ю! Тексти пісень, а це означає: Я не знаю її нічого, вона залишив мене, коли я був трохи. Що таке допомога? Друзі моєї матері почали дзвонити мені, щоб взяти її додому. Я не думаю, що у мене немає ніякої слави!

Я відчуваю тиск і не схожий на це. Я повинен відчувати винність після цього? Іноді я думаю, що мій бабуся буде робити на моєму місці. Може бути, ми повинні мати.

Це історія про складні моральні варіанти в першому місці. Не знаю, що я буду робити, якщо я був героїні. Ми знаємо всі деталі та нюанси життя.



По-перше, я не думаю, Альена зможе відмовити матері і залишити її на вулиці. Звісно, вона доросла жінка, яка просто не вижити без допомоги своєї дочки. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що вона довгадувала, що вона зробила, і вона шкода. Що ви думаєте?

Які поради ви подаруєте головний характер історії? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное