Залишайтеся без друзів на 40, ніхто не запрошує відвідати, пропустити старі дні

Я пам'ятаю дні, коли я можу зібратися з друзями. Всім було достатньо часу і енергії. Вони можуть сидіти до ніч, навіть якщо вони повинні йти до роботи наступного дня. Але чим далі, тим менше спілкування з друзями. Кожен має власний бізнес, власний бізнес. І так, поки я був абсолютно без друзів.

Вибрати 42 _

Мій друг Lesha був знайомства дівчина за рік. Я дуже любила, і вона, ймовірно, не була. І не побачила майбутнього з ним. Я не знаю, як правильно вона була, але, можливо, краще для неї. Леша не могла пускати біль сепарації. Так він почав пити.

Ми спробували виїхати з свого бінга. Але кожен раз він повернувся в неї. В результаті він став п'яльником, для якого основним питанням було: з ким пити. Я не розумію сидіти з ним, але я не бачу точку. Ми дуже різні.



Миша має найбільш банальну історію. Він жив у рідному місті до тих пір, поки він зустрів жінку. Вони одружилися і переїхали в інше місто. Тепер він має хорошу роботу, люблячу дружину, два сини і одну дочку. Ми обдуримо час від часу. Звичайно, це краще, ніж нічого. Але не замінює обличчя.



Стас Стас був захищений підприємцем. Знаходилася дружина і діти. Ми зустрілися з сім’ями з часом. Але це не прослужило довго.

Все почалося з проблемою бізнесу і втратив багато грошей. Продається решта бізнесу, і купила квартиру з ремонтом. Тоді виявилося, що дружина має інший і вона хоче розлучення. Стас залишив дружину і діти квартиру, розлучився і пішли працювати на півночі.

Тепер він може бути спійманий, коли він приходить до міста, щоб відвідати його батьків і дітей.



Все було добре, коли Костя була одружена з дружиною. Ми зустрілися з сім’ями. Але історія повторює себе.

Костя розлучила дружину. Але він залишився в місті, тому він відвідав нас, і ми просто зустрілися. Всі змінилися, коли він одружився другий раз. Вона була красива, але сердитися жінка. Я відразу ж не схожий на нашу компанію.



Я не бачив Костянтина. З кожним днем ми запрошували їх, вони мали різні види. Зараз Костя сидить з компанією, що її дружина воліє. Що б. Його вибір.



Я пішов без друзів - результати я недавно перевернув 42 роки. Я відчуваю, що я все ще живий у порівнянні з деякими моїми колегами. Нема близьких друзів. Ви можете зустрітися з родичами і не запрошувати.

З часом виявилося, що мій найкращий друг був коханим. Вона буде підтримувати розмову і слухати при необхідності.

Мораль історії: оберіть життєві супутники не тільки за зовнішнім виглядом, але і за характером. Для того, щоб щось розповісти про після роботи над чашкою чаю.

Бажаю всім гарним друзям і близьким!

Що ви думаєте про цю історію? Як змінилися стосунки з друзями за роки? Поділіться своїми історіями в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное