Неприємний одяг СРСР, який повернувся до моди, ностальгії в тренді

Я дуже люблю моду СРСР. І не просто мене! Зараз багато дизайнерів і брендів з радістю приймають елементи минулого. Хвиля ретро стилю Підіймається над нашими головами, і ми готові зануритися в ностальгічні води минулого. Отже, які елементи будуть дуже популярні?

Мода в роки СРСР Це чудово, якщо у вас є можливість пройти через шафу-купе і подивитися на деякі круті речі з 60-х або 80-х років. Однак це не проблема, якщо такої можливості немає. Сучасні бренди дають можливість вибрати щось на свій смак. Якщо ви вже втратили в списку старовинних речей, щоб повернутися з минулого, ми підготували для вас п'ять основних елементів, які, безумовно, варто звернути увагу на.

  1. Куртка або жилет Довгий час Фуфайки зникли з вигляду. І це не дивно, адже перед їх зовнішнім виглядом принесло гірку розчарування до всіх модниць. Впевнений у собі і їх зовнішній вигляд. засупуй Ці куртки, звичайно, виглядають абсолютно різні.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Пост поділений Diego (@collagevintage2)



    Яскраві кольори, красиві шви і милий стиль. Разом ці деталі створюють теплий і витончений варіант для прохолодної погоди. Чи одягнете наряд?

  2. Роботи В'язані літні костюми в моді. Я дуже щасливий про це, тому що це виглядає так мило! Яскраві та відкриті роботиВони будуть ідеальними для спекотного літнього дня.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Послання на посаду Страдиваруса (@stradivarius)



    Тепер в магазинах є безліч варіантів в'язання літніх речей: шорти з верхами, сукнями і навіть сумками. Головне не переборщити в'язаними елементами, грамотно розбавляючи їх аксесуарами і предметами з різною фактурою.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Послання на посаду Страдиваруса (@stradivarius)



  3. керчіф Скарби і шарфи були обов'язковими для радянської жінки. Згодом вони стали атрибутом стилю зрілих жінок: бабуся в хустках на лавках ми пам'ятаємо довго.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Публікація Бланка Миро Скрим'є (@blancamiro)



    Зараз. свінгериВсі види речей, я назад. Прийміть їх по-різному. Шарф можна розвести занадто строгий стиль, наприклад.

  4. Спідниця і куртка У СРСР жінки можуть часто стояти в найвищих рейтингах. Вони мали одягатися відповідно. Хороший приклад наряду. Радянський бізнесмен - костюм спідниці і куртки по фігурі.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Публікація Nitsan Raiter (@nitsanraiter)



    Ці костюми в моді зараз теж. Тільки кілька людей надягають їх у форму. Більшість людей вважають за краще розмірй У вашому гардеробі дуже вигідно: верхній і нижній можна носити окремо, створюючи безліч зображень на кожен день.

  5. Штани з смужками Ніяких очікувань ці штани назад, і поки вони вийшли назад. Смуги можна носити. кицькаАбо ви можете витягти на ногу як звичайний.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Публікація Бланка Миро Скрим'є (@blancamiro)



    Звичайно, є деякі аспекти комфорту і стилю в цих легінях, але я не хотів носити їх. А ти?

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Публікація Бланка Миро Скрим'є (@blancamiro)





Чи є у вас будь-які речі, які були перераховані вище? Що ви думаєте про їх повернення в моду? Я думаю, що це дійсно чудово! Важко придумати щось абсолютно нове, але хто перешкоджає нас насолоджуватися першопринайденими оригінальними речами, тільки трохи оновлювати їх відповідно до сучасних тенденцій?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное