Дізнайтеся, що ви не можете носити фото вашої коханої в вашому гаманці, потроху всі фотографії

І ви тримаєте його, теж. Пам'ятник Люблю чоловіка? У мене є один, наприклад. Я недавно дізнався, що це не варто робити. Сьогодні Я пропоную зрозуміти, чому краще відмовитися від таких відправлень.

, Україна

По-перше, давайте з'ясувати, чому ми покладемо фотографії близьких у такий здавалося б практичний гаманець. Психологи кажуть, що це спосіб, якщо людина на фото знаходиться поруч з нами.



Наприклад, ми беремо на себе менше ризиків і зважимо кожного руху. Працює. наявністьй Це особливо важливо для тих, хто часто відчуває себе самотніми. І для кого-то таке мемо слугує талісманом. Важкий момент досить подивитися на фото коханої людини, щоб зробити дихання і заспокоїти.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Це допомагає встановити контакт з ними. Якщо ви хочете відчути це знову, просто подивіться на фото когось важливого вам.



Стирання паперових грошей і гаманців повільно захоплюється. Вони були замінені. Кредитні картки та безготівкові платежій Телефон буквально джерело всього. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Однак мені здається, що звичайний гаманець з невеликою фотокарткою всередині Має спеціальну ауру.й Правда, я думав, що до тих пір, поки я дізнався про прикмети та нащадки, пов'язані з цим.

Чому ви не можете ставити фотографії вашої родини у вашому гаманці Якщо ви зацікавлені в цій темі, ви напевно знаєте, що гроші замочують енергіюй Уявіть, як багато рук, векселі пішли, перш ніж потрапити в гаманець. Неприємний! Фото, що лежить поруч з грошима, може замочити однакову енергію, і ніхто не знає, якщо це буде позитивним або негативним.

Вони кажуть, що таким чином ви можете принести неприємності до коханої людини, не знаючи її. Заборонено поставити фотографії загиблих людей у вашому гаманці. Така пам'ятна фото має руйнівну енергію, яка негативно впливає на матеріальне благополуччя.



Також народна мудрість говорить, що в гаманці Не варто носити фото коханої людини.й Це може призвести до кварель і навіть дробів. І причина не буде грошей на всіх, але втрати емоційного зв'язку і залучення.

Люди також скажуть, що людина, фото якої в вашому гаманці буде нещасливим. Неважливо, що ви Чому ризик знову?



До речі, краще не ставити чужі візитки та квитки на різні події у вашому гаманці. І неробочі кредитні картки: вони впливають на матеріальне благополуччя. Краще уникати перевищених рецептів. Вважається, що це може уповільнити процес загоєння людини. Якщо ви виявите або виграйте гроші, зберігайте його окремо і не перемішайте його з зароблених грошей.

Якщо ви хочете поліпшити фінансовий стан, робіть хороші поради. У гаманці можна покласти своєрідний грошовий талісман у вигляді шматочка кореня хрін. У Росії вони вважали, що вона подала на гроші. Фен Шуі використовують для цього виноградй Ви можете просто роздрукувати його і вставити його в гаманець як незабутній фото.

р.

Працює таким же чином. м'ятай Також вважається, що гаманець не повинен бути порожнім. Нехай хоча б одна монета лежить в ній - це буде досить захистити себе від проблем зі грошима.

Ви вірите в переговори та омени? Ви коли-небудь чули, що краще не покласти фотографії близьких у вашому гаманці?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное