Я збираюся співати червоною, як дракона влітку, поділитися своїми планами.

Часто можна почути, як провести літо без пошуку. Це найсвіжіші і найромантичніший час, щоб кожен чекав. Свята і в цілому хороший настрій. Ми просто не встигаємо помітити його: роботу, догляд і все це. Це один літній план Я помітив на сторінці мого друга Лени і я розумію, що я повністю погоджуюсь з нею.



Час набирає імпульс, незважаючи на те, що події, скажуть, тиждень тому може здаватися дуже старий. Я хотів би прокидати вранці, ви 11 років, це Червень і це просто початок. Ви пам'ятаєте, коли це було? Редакція. "Сайт" А тепер ми просто живемо.

Список, який мій друг опублікований, я додав тільки один елемент. Я повністю погоджуюсь з відпочинком. Я не хочу асоціювати літо на тиждень або два канікули. В кінці потрібно подивитися його в око і чесно визнати себе, що цей час обов'язково не хочеться нічого пропустити. Це як мій друг бачить літо.



План літа
  1. З дому частішей Не тільки ми працюємо міцно, карантин також відігравав жорстокий жарт. Ми не пішли в будь-який час. Що варто мати просту пікніку в повітрі, лунати на півгодини, навіть в наступному квадраті? Не потрібно починати вогонь, просто лежати на траві і їсти сендвіч.
  2. Складно уявити сучасну людину без навушників у вухах. Ми так звикли до неї. Lena пропонує усунення цієї звички. Співати птахів, таржі листя, громіздна вода та затоплення дитячого сміху – найкраща літня музика у світі!




Візьміть відвагу і на верхній правій сторінці Facebook, перейдіть в меню налаштувань, натисніть кнопку "Вихід". Поверніть на зиму.А якщо ви хочете відсвяткувати літо, то попередивши його на звичні соціальні мережі. Життя не закінчується тут! Літо - час полуниці, вишні, смородини та багато інших ягід. Символи вільного часу. Лена наполягає на те, що вони повинні буквально їсти. Скільки коштує. Враження є більш дорогими! В курорті є прохолодний, але вам також потрібно змінити пейзажі. Отже, оберіть подорожі як спосіб провести чудовий літній час. Ви не повинні йти далеко. Нехай це буде. сусідство Або будинок друга. Музей, виставка, концерт. Все це дасть багато позитивних емоцій.



Тут можна пам'ятати Шекспір і його "Сонечко середнього віку". Уявіть, що це божевільна романтика. Зіркий До цього намагатися розглянути кожну з них. Чи не так щастя? Я навіть хочу бути трохи по-москітськи! Діяльність або Медитація? На основі природи кожної людини Лена пропонує ОбратиЧи можна ввімкнути свою активність до максимального, або, навпаки, зупинитися в обличчі літа і кожну клітинку, щоб поглинати її присутність. Чому ви не можете дивитись? Кожен має свій власний ант у своїй голові і якщо ви хочете, щоб плавати голий на ніч, то вам потрібно зробити це! Парашутний стрибок? Зареєструватися Життя як шавлія в прибережних лісах? Про нас І так і так далі.



Літо - це чудовий спосіб показати свій стиль і тільки носити те, що вам подобається. Красиві і легкі взуття, сарафани і Фітинги - Усе! Це чудовий спосіб висловити себе. До чогось, що я хотів зробити на довгий час, але не доходив руки. Це не обов'язково парашут або інші пригоди. Можливо, це бажання писати книгу? Почати навчання мову? Початок нового дозволить вам назавжди запам'ятати цей літо!

З редакційної колегії я не кладаю свій елемент у списку Лени, бо для мене це так само, як миття мого особистого літнього плану. Я чекаю на тепло, і коли справа дощЯ обов'язково запустіть зовні. Щоб отримати вологу і запустити босоніж на мокрому, теплому асфальті. Я можу сказати вам, що я не витрачав літо на очі.

р.

Опишіть ваші. літній план! Цікаво знати, які предмети близькі вам і які ви замінили на основі ваших інтересів. Розгорніть його разом! Читайте нашу статтю про те, що багаторічники цвітуть стійко з червня по серпень і будь ласка, душу. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное