Про вагітність дружини

Чоловік використовує жінку.Коли це добре для нього або просто для задоволення. Не всі, звичайно, і не завжди. Але на жаль, такі історії трапляються всюди. По суті, одна з них ми поділимося з вами сьогодні. "Чому?" запитати. Відповідь проста: потрібно говорити про такі гострі проблеми прямо. По-перше, для захисту від обману дівчат. І по-друге, щоб остаточно прийти до умов недбалим чоловікам.



Літо Я зустрілася з хорошою молодим чоловіком. Я був самотнім протягом тривалого часу. Я вирішив завантажити спеціальну програму для знайомств, і rushed. Сергій подобав свою картину і мені сподобалося. "Перфектний матч" (ідеальний матч), як кажуть у таких випадках.

Відповідач був дійсно ідеальним. За 2 місяці ми зустрілися майже щодня. Сергій зацікавив мене і зацікавився життям. Ми були дуже добре разом. Чи можна онлайн знайомства бути успішним?



Ми любимо один одного пристрасно: Я ніколи не відчував себе так спокійно. Тим не менш, в якийсь момент все почало згорнути. Сергій припинив дзвонити і писати мене. Він не відповів на мої дзвінки. Через кілька днів він просто заблокував мене. Ночівля я втратив доступ до свого телефону та соціальних медіа.

Я намагався розібратися, що я зробив неправильно і чому він відштовхував мене без пояснення нічого. Але всі мої спроби ставити наші відносини на полицях були в зв'язку. Ми з радістю відповіли мене, але це не допомагає. Я вирішив дізнатися всю правду.



Я почав нову папку і зареєстрував в соцмережах під назвою людини. Я пішов на сторінку і просто пішов з розуму. Я ніколи не бачив. І слухаючись датами, вони були свідомо приховані від мене. На фото з'явилася дівчина hugging Сергія. На другий поцілунав, і на третині вони дали один одному весільну вечерю.

Все секрет стає очевидним. Помаранчевий в горлі дав спосіб торкнутися, коли я бачив, що ця дівчина була вагітна. І просто пара фото Сергія стояв під лікарню з крихітним синьим коконом в руках. «Так, хлопець,» Я думав, і закрив сторінку Сергія назавжди.

р.

В даний час все впав на місце. Збіглися терміни: він виходить, Сергій просто хотів би весело провести час, коли його дружина за останні місяці проводила свою першу дитину. Ви не можете сказати батько! Сергій 24 роки, дуже молодий, просто повернувшись на ноги і побудуйте свою кар’єру. Я ніколи не думав, що він мав дружину, яка була про народження.

Ні в моєму житті я відчув, як я зараз. Я відчуваю, що я перемішував з бруду, чесно. Не знаю нічого. Коли чоловік використовує жінку, він стає реальним актором. Я був художником згортого театру.

5725531

Я знаю, що мій життя йде. Це був неоцінний досвід, який змінив мене. І я впевнений, що це краще! Але я побажаю оповідань, як це ніколи не станеться. Чому не можна заспокоїти свого бродіння і залишатися вірними своїми дружинами?

Важко уявити, як багато слів говорили про чоловічу невідповідність і її сутність. Ця тема активно обговорюється з точки зору як фізіології, так і психології. Тим не менш, чоловіки не перестали обманювати на своїх дружинах. Це моральне питання, це питання вибору.



Деякі люди вірять, що іноді це жінка сама, яка є полум'ям. І хто вірить, що якщо ви дійсно люблю, ви можете зберегти свою гідність собі, навіть якщо жінка вагітна. Ми всі направляємо різними категоріями життя, і там немає.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Як забути ти, що ти забувшся?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное