Приготував за вимогу іноземця курячих шийок так, щоб їжа в ресторані здавалося йому, а потім бліда.

Одного разу мій друг Саша запровадив мене до іноземної колеги. Я пам'ятаю, як я отримав хлопці на вечірці і не знаю, як лікувати нове знайомство. Саша попередила, що його колега дуже пікізує про їжу. Так не було труднощів. Тим не менш, у мене є м'яч в холодильнику, тільки курячі шийки, шматочок сиру і пучок кропу.

Не встигнути бігти до магазину, тому я вирішив вразити і почати пошук цікавих страв з курячими шиями. Так я прийшов в рецепт, я хочу поділитися сьогодні.

р.

Наприкінці статті найбільш амбулаторні гурмани можуть знайти відео варіант рецепта і відразу ж почати варіння. І для тих, хто важливий не пропустити нічого, залиште докладний перелік інгредієнтів і покрокова інструкція з приготування їжі.

Куряча шия інгредієнти
  • 1кг курячі шиї
  • 2 ст.л. соєвого соусу
  • 1,5 ст.л. томатної пасти
  • 8-10 зубчики часнику
  • 1 ст. л. мед
  • сіль
  • 1 ст. паприка
  • чилі
  • 0,5 ч.л. соняшникової олії


Підготовка
  1. По-перше, потрібно очистити зайві шкіри від курячих шийок. Важливо не переборщити його так, щоб шийки не вичерпалися занадто сухими. Ми тільки знімаємо великі шкіри. Далі кладуть шийки в глибокій мисці і приступаємо до приготування маринади.

    У окремій мисці змішайте мед, паприка, соєвий соус, томатну пасту і часникові гвоздики пропускають через прес. Не забудьте додати сіль і чорний перець за смаком.

    Р



  2. Потім заливаємо курячі шишки соусом і добре перемішуємо.



  3. Необхідно засолити шию від 60 до 120 хвилин. Під час цього часу можна приготувати основну страву або зробити інші господарські хори. І краще подбати про себе і присвятити цьому часу для відпочинку.



  4. Після вищевказаного часу змащуємо форму для випікання соняшниковою олією і щільно виводимо мариновані шийки в ній. Решта соусу розподіляється рівномірно за формою.



  5. В кінці залишається відправити шийки в духовку нагріту до 180 градусів і запікати протягом 35 хвилин. 698060р.





Запечені курячі шишки є одним з найпростіших і бюджетних варіантів швидкого закуски. Вони чудово поєднуються з м'якими напоями. І найголовніше, така незвичайна літня закуска може легко годувати велику дружню компанію. Це також хороший варіант для пікніки субота.

Ось відео версія рецепта!

про:blank

Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное