Чому канадці знаходять наші відносини з нашими батьками

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. І сьогодні видання. "Сайт" З`ясуйте, як канадці лікують своїх батьків. А які визнають їх, коли вони дивляться на сімейні зв’язки в пострадянському просторі.



Ми переїхали до Канади порівняно недавно, всього за три роки тому. Але вони вже придбали деякі знайомства, трохи відчували місцеве життя і помітили цікаві відмінності. Що цікаво, як канадці лікують своїх батьків і дідівців. Але вони були також здивовані нашими замовленнями, Антон пише.

804390

«Це був приємний сюрприз для них, щоб побачити, як активно ми дотримуємося старішого покоління. Канадці та американці не отримують цього часто. Кожне покоління живе своїм життям. Діти і батьки рідко приїдуть до відвідування батьків і дітей. І ніхто не залишить маленьких дітей з бабусями. При необхідності просто найняти медсестра. Не дивно професія так популярна тут. й



Тим не менш, що наші онуки можуть залишатися з їхніми онуками протягом тижня неприємно дивуються в канадці. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. й

«Цей вид можна зрозуміти, дивлячись на те, що середні. Канадські ретий Як подорожувати, витрачати час на свої захоплення, або просто свічку. Здається дивно, щоб зробити заготовки на зиму або сидіти в гаражі на дні. й



«Що це дивно для Канади, що батько може залишити дитину з їхніми дідівцями у вихідні дні». Або завчасно, щоб забрати дитину з школи або дитячого садка. І той факт, що бабуся з онуком в колясці буде радий ходити по вулиці здається щось з звичайного.

Відомий канадець пояснив свою точку зору тим, що якщо людина працювала всім своїм життям, то у віці він має право відпочити. І стільки, скільки я спробував переконувати канадський, що це було нормально для нас, він ніколи не погодився з моїми аргументами. Я дізнався, що якщо ви працюєте всім вашим життям для доброї сім'ї, то в кінці життя сім'я повинна оплатити вас з чимось хорошим, і не тягати вас новими турботами.



Звісно, я сказав, що наші люди в більш ніж пізніх роках є тільки щасливими, щоб взяти участь в житті сім'ї і насолоджуватися нею. Але представник іншої країни не погоджується з мною. Він вирішив, що старші родичі допомагають дітям і онукам тільки тому, що вони не хочуть зіпсувати стосунки з ними. Але це не так! – Антон скаржить.



Здається, що люди, які живуть в пострадянському просторі, просто лікують своїх онуків по-різному. Ми згадуємо про те, що ми витрачаємо наші друзі. бабусяй Ми намагаємося бути не гірше для наших онуків. Ми намагаємося навчити дітей щось гарне, а батьки зайняті в роботі з ранку до вечора.

Після того, хто навчить онука їздити на велосипеді, рибу або забрати гриби, якщо не дідусь? Хто навчить вас варити картоплю, пришити отвори на одязі або вирішувати складні проблеми, якщо не бабуся? І це чудово, коли сім'я підтримує хороші стосунки, які роблять спільне життя родичів будь-якого віку приємним і незабутнім.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное