Чому язик дочка в сім'ї

Як кажуть, вони побачили очі, що вони взяли. Тут, дочкаЇї чоловічий вид бур'янів. Прийміть її в будинокбудувати будинок і розкажіть, хто зробив найбільш. Зрізаємо матку. Звісно, все пішли чорною. Це, ви знаєте, сімейні відносини.



Редакція "Сайт" Неприємно стає інструментом, за допомогою якого закидається брудна пральня. Як не відповісти? Без імен, звичайно. Ми зазвичай не хочемо знати, що інші люди думають. У загальному обговоренні правда виникає. Ось наша історія.

«Ми вважаємо, що наша дочка дуже хороша дочка.» Перш за все, ми підняли її добре, вона дарування. По-друге, вони Освітавона розумна дівчина, закінчилася червоним дипломом. По-третє, вона є чудовою дружиною, яка керує всім. Не можна сказати, що про наш син-в-прав.



Ми поважаємо на вибір нашої дочки, але хлопець вона спійманий, щоб покласти його злегка, повністю не відповідає нашим очікуванням. Абсолютно неініціативний і позбавлений будь-якого збору. Так, він любить дочку, але це його стеля. Він не може літати будь-яким вище. Ми навіть ставимо його в хорошу позицію.

Я не зробив нічого в сім років. Як він був в цьому положенні, він все ще сидить там. Іноземці, які ви думаєте, прийшли з вулиці набагато пізніше, ніж його, вже зробили свій шлях до босів. Він свого роду змія, за Божу раду. Я не знаю, як чоловік мій дочка. Медіократіяй

до 1 2 3 4 5+

Звісно, хто кидає, що вони постійно не вистачає грошей. Що я можу сказати? В цілому вони залежать від нас зараз, бо дочка не працює, піднявшись онуком. Весільні гроші. В основному ми теж. Ми допомагаємо їм, даємо їм гроші. Новини, що моя дочка вагітна. Це означає, що вони скоро мають два.

Подумайте про своє рідне місто. Зупинити переміщення орендованих квартир, це час, щоб перейти до власних і великих. Вони не мають грошей, звичайно. У складі чоловіка, тільки мама, яка не особливо турбує її сина. Він зайнятий власними справами і не особливо глухий в суть чого відбувається. Я хочу, щоб допомогти мені онука один раз або два рази. Не так.



Ми знову дали гроші. Продано щось цінне, нерухомість було в передмісті, невикористане, також продано. Виявилося, що близько 80% наших грошей, решта їх викрали. Потрібні кредити. В короткий час вони приймали квартиру. І це те, що сталося в будинку На жаль, наша дочка також втомилася від цієї ситуації.

З цієї квартири, якби вона купила. Я не знаю в якій точці, але вона дочка Все раптово, вона почала говорити, як це було. Якщо не для батьків, Надія Костянтинівна, ви не будете сидіти на цьому святковому столі. Ні, ні ваш син не мав руку в ньому.



Ми живемо разом протягом семи років, він не міг навіть купити власний диван, нехай тільки шайба або автомобіль. Усе в тут мої батьки купили. Ми будували наші гнізда. Якщо це не було для них, ми, ймовірно, будемо жити на вокзалі з нашими дітьми, не в цьому новому приміщенні! Дякуємо вам за привітання, але привітайте до моєї мами і таду!

Послухайте це на святковому столі, ймовірно, не дуже приємно. Мачу-в-праві, звичайно, зламали, зліва відразу. На наступний день мій син пішов з нею. Він сказав, що не потрібно нічого і пішов жити з матір'ю. Що я можу сказати, добре зроблено. Я думаю, що ми будемо залишатися. дочка з двома дітьмий Ніщо, витягніть його. Це краще, ніж бути разом з такими мами.



З редакційної колегії ми не хочемо зануритися в психіатрія Право, неправильно. Дочка-в-правові батьки все одно хвилюються. Може бути, ваша дочка не повинна сказати, що це спосіб. І з іншого боку, якщо він відварює? Ми чекаємо на Вашу думку в коментарях, ділимося ними!

Добра дочка. Це не той, хто любить всіх, але той, хто поважає правосуддя. Іноді потрібно знайти міцність, щоб сказати все, як це! Читати нашу статтю про те, як любити свою дочку. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное