Ресторан критик подумав, адже це не салат, але німе захоплення

На літо я хочу простого і легкого харчування. Тому, на відміну від надпопулярних, але жирних і порівняно важко приготувати оливкову, вінегретт і «коат», раджу приготувати ароматний салат з хліба і помідорів.



Спочатку я думав, що це занадто просто. Це як занурення рослинної олії і солі з хлібом з плити. Але після прочитання про салат з хлібом Тусканелла, я зрозумів: педігре нашого рецепта те, що вам потрібно. Хто знає краще, ніж італійці про смачну їжу?

Хлібний салат повинен бути застібкою. Якщо це не знайдено на кухні, ви можете залишити шматочок на ніч. Невелика хмарність. Або висушіть шматочки хліба в сковороді. Крім того, посипати маслом і випікати в духовці.

р.

Нагадаємо, що ласощі для всесвітньо відомого салату Цезар також запечені в духовці або обсмажені в сковороді в оливковій олії з часником.

інгредієнти
  • 1 шт. чорного хліба
  • 1 великий томат
  • 1 цибулина
  • 0,5 червоний болгарський перець
  • 3-5 ст.л. оливкової олії
  • 1 ст. л. винного оцту
  • сіль і чорний перець за смаком
  • Італійська


Підготовка
  1. Вичавити сік з помідора в чашу. Наріжте м'якоть невеликими шматочками.


  2. Додаємо в томатний сік ложку оливкової олії, солі і щіпку італійської трави.
    2963054р.

  3. Виріжте хліб на шматочках і висушіть його в каструлі.


  4. Покладіть шматочки хліба в соку помідорів і дайте їм добре замочити. 2795032

  5. Наріжте солодкий перець невеликими смужками, а цибулю з напіврингами.


  6. Для заправки змішайте оливкову олію, винний оцет, сіль, мелений перець і і італійські трави.
  7. Покласти помідори, цибулю, перець, замочений скибочки хліба і заправку в чаші.
  8. Подаруйте салат в холодильник на півгодини до запікання.
  9. Бон привіт!


Найлегші інгредієнти, але що запах! Ще раз, я переконаний, що смачна страва не повинна бути складною і дорогою. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное