Чоловік приніс другу дачу господиню, але давав їм від воріт

Чи знаєте ви, що ваші друзі про ваше життя? Чи переважають моральні принципи у довгостроковій дружби? Що ми хочемо розповісти вам про сьогодні.

І перед початком обговорення в коментарях ми розповімо історію однієї шлюбної пари про прийом несподіваного гостя і категоричность дружини, яка стала причиною вартки між двома старими друзями.

Минулого тижня мій чоловік і я вирішив виїхати на дачу, взяти з ладу від метушні міста і постійної справи. Леонія запропонувала запросити друзів з ним, щоб мати більше задоволення. Я не можу отримати день, щоб зустрітися. Але один Леоніда, Коля, сказав, що він обов'язково приїжджає з матір'ю серця.



Kolya Lyonya є friends з коледжу. До того, як вони не розливали воду, і з часом почали бачити менше і менше. Зрозуміло - у кожного є сім'я, робота і багато інших турбот. Тож я зрадю чоловіка, нарешті, побачила свого старого друга.



Ми очікуємо, що Микола прийшов з дружиною Оленою. Ми вже знаємо, але не встигли зробити друзів. Тим не менш, Лена здавалося мені досить приємна жінка. В цілому, ми отримали добре, тому я не розумію її приходу.



Коли Коля прибув до іншої жінки! Ліонія, звичайно, відхилена від будь-яких коментарів по цій матерії, щоб не відображати друг. Але я не збираюся тримати тихий.

р.

Моя індикація досягла такого ліміту, що я навіть не спробував пересуватися у виразі. Потрібні сказати, дорогі гості не встигли крокувати поріг. Я відразу ж заявила, що я не збираюся прийняти незнайомців у своєму будинку, шукаючи супутник Миколая з великим оком.



Дівчина, звісно, була приглушена, тому вона відразу потрапила до воріт. Коля, звісно, зловив її. І чоловік, відповідно, пішов після того, щоб зрадити йому залишитися.

По-справжньому Леонід повернувся до будинку. Після цього він не говорив мені протягом трьох днів. Розглянули все і він розумів свою позицію. Ліоня погодилася, що такий акт про другу про дружину повністю непристойний. І все ж він був відхилений, що я вказував так неприпустимо на дверцятах його зради.



Я все ще помітив, що образ не пішов. На жаль, я впевнений, що я зробив право.

І ти думаєш, що варто відреагувати так різко до дії Миколая? Чи краще не орієнтуватися на несподіваний гість і уникнути конфлікту?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное