Чому я не продаю рибалок на будь-які гроші

Багато в домашніх умовах, в країні або бабуся, ймовірно, залишають досить красиві набори в горошок або кристал посуду. Зараз. Українська переживає хвиля популярності - люди масово купують іконові набори на ринках блохи, повертаються з сіл довго забуту. Сьогодні ми з редакційною колегією. "Сайт" Я хотів би розповісти вам про знаменитий лікер, встановлений у вигляді риби.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта поділилася NOSTALGIA (@nostalgia_cccp)



Історія цієї неординарної служби почалася в 1955 році завдяки грузинському артисту ім. Барамісзе Абесаль Давидовичу. На Ризькому заводі він створив Карафй Слово «караф» відноситься до судна для захисту вина після відкриття пляшки (або бочки).

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Тамара (@tamarastoffers)



Можливо Абесалом Давидович не міг уявити, як стати популярним його створенням. У 1958 році його риба навіть взяла участь у виставці в Японії. Лікерний набір складається з стебло, скляні та стійкий Автор декору та форми окулярів О. Селезнеєва. Тут були два види рибного живопису.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Олен Омськ (@elena1omsk)



На жаль, знайти фотографії перших наборів дуже складно. Навіть чорний і білий, не кажучи вже про колір. А риба не виглядала, як ми звикли. Я можу тільки вгадати, що це було схоже. оригіналй Один з цих наборів довгий час відбивається через різні міжнародні виставки. Це приніс йому популярність у всьому світі. Відомо, що живопис першого набору не був червоним. Він був тільки білим і золотом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

LE_VINTAGE_VLG (@le_vintage_vlg)



Такі набори були також виготовлені з 1962 року, спочатку на заводі Polona Porcelain. Вони назвали його родиною Карпа. Тоді ці вироби продаються на багато заводів в Україні. Риби були майже в кожній радянській родині. Всі родичі, друзі, бабуся. Незважаючи на те, що виробництво було масово, люди люблять щось про ці риби.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений збірним СРСР (@back.to.ussr)



Цікаво, що ми маємо ці набори. Вони були важко використовувати для їх призначення.й По-перше, вони стояли на бічній дошці для краси. Я пам'ятаю Бабця. Як дитина, я завжди дивився на ці риби з інтересами, не зовсім розуміючи, що вони були для.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: ФОТГРАФ Катерина Федеєва (@f.e.u.shka)



Такі речі повинні бути вирощені як пам'ять родичів і друзів, про дитячу і непристойну сім'ю бенкетів. І вже кілька десятиліть такі набори стануть реальною мінливістю, яка буде важко отримати. До речі, рекомендуємо ще одну статтю про страви СРСР. У вас є рибний лікерний комплект в домашніх умовах? Чи виживали інші? Українська? Скажіть мені в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное