Що таке багате Егор Бероєв і Ксенія Альферова

Ірина Алферова та Олександр Абдулов вважали найкрасивішою парою Радянського Союзу. Стара сім'я не мала дітей, але Олександр ухвалив і прийняв Ксенію, дочку Алферової від її першого шлюбу до болгарського дипломата Бойко Гуров.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@aleksandr_abdulov1)



Той факт, що Абдулов не її реальний батько, Ксенія навчалася у віці 16 років. І хоча вважають, що діти знаменитостей народжуються срібною ложкою в роті, Ксенія Альферова мала багато зусиль, щоб знайти своє місце на сцені і вийти з тіні популярних батьків. Про те, як живе актриса і чи знайшла своє щастя - в нашій статті.

Випробувано вакантна кар'єра дочки блискучої Ірини Альферової з дитинства. І перший акторський досвід Ксенії отримав у віці 7 років, починаючи разом з її ступеню в фільмі «Воман в білому» режисер Вадим Дербенев.



Тим не менш, мрія дівчини сцени, не дивно, не було. А після закінчення вирішив отримати «реальну» професію, яка дозволить їй стояти на ногах. На юридичному факультеті, навчавшись в Англії та навіть за деякий час працював у Московській філії одного з іноземних компаній.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Ксенія Альферова (@ksenialferova)



Але гени і дитинство, що проходив за лаштунками. Ксенія подала документи до Московської художньої школи, яка успішно закінчилася 2004 року. І паралельно з її дослідженнями вона зірвала фільми і разом з Володимиром Маркіном, під керівництвом телеведучої програми Bingo Show на телебаченні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Ксенія Альферова (@ksenialferova)



У серії «Москва Вікна» виступили Фатистична акторка. Саме там Xenia помітила свого майбутнього чоловіка і представника іншої акторської династії Єгор Бероєв. «Коли я побачила її, я відразу зрозумів, що я хотів би її бути з мною», - сказав Єгор.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Ксенія Альферова (@ksenialferova)



У 2001 р. любителі формально формували свої відносини, а в 2007 р. пара мала дочку Євдокиї. Як часто справа в дієвих сім'ях, об'єднання Єгора і Ксенії проходить серйозні випробування.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Ксенія Альферова (@ksenialferova)



Так, у 2008 році у пресі була інформація про «офіційний роман» Бероєва та дворазовий олімпійський чемпіон з фігурного катання Катерини Гордеєва. Розмова про можливі розлучення. Сама Алферова не прокоментувала чутки про своє особисте життя, але прийнята в інтерв'ю, яка підтримує сімейне щастя – «важка робота з дуже приємним результатом. й

Щоб бути дружиною успішного актора, ви повинні народитися в акторській родині. В іншому випадку, навіть найсильніша любов не може стояти такий тест ..., актриса розповіла про повітря програми на російському радіо. Тепер родина Алферова може бути викликана. Понад 20 років, Егор і Ксенія, як вони були на початку знайомства.

Інші діти не доступні Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Ксенія Альферова (@ksenialferova)



У той же час любов у великому серці Xenia досить не тільки для чоловіка і дочки, але і для інших людей дітей. У 2012 році пара започаткувала благодійний фонд для підтримки людей з особливими потребами «Я!». І три роки тому, вони принесли устої хлопця з синдромом внизу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Ксенія Альферова (@ksenialferova)



Коли мама Влада пролетіла, він, раціональний, говорячий, 100% соціалізований, був прийнятий до нейропсихіатричної школи-інтернату, навіть не допускається відвідувати похорон. "Ми мали швидкий вибір - або він залишається в PNI, або хтось повинен стати його довірником", - сказала вона.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Ксенія Альферова (@ksenialferova)



За словами Ксенії, нещодавно Влада Саноцького мешкає в заміському будинку митців, але вони часто відвідують його. «Я прихильник теорії малих випадків», – розповідає акторка і вважає, що образ Росії зміниться на краще, якщо життя людей з особливими потребами стає гідним.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное