У сім'ї я назвав богиня французької кухні, я готую круц мадам на сніданок.

Моя сім'я називає мене богами. французька кухняЯ варюю кружку мадама і кружатель для сніданку. Я можу зробити все перед тривогою! Моя людина просто кинулася і все готово. Я пишу в Viber: "Запрошення на кухню в 7:30, не пізно!"

Сьогодні видання. "Сайт" інструкція із застосування Кошик і Croc Madame на сніданок. Для любителів французької кухні!



Croc Madame Інгредієнти для сендвічів
  • 4 скибочки хліба
  • 4 скибочки шини
  • 2 яйця
  • 4 скибочки сиру (краще грейре або емментальні)
  • 2 ст.л. оливкової олії
  • 2 ч.л. Dijon гірчиця
  • сіль, перець за смаком


Інгредієнти для соусу Морне
  • 40г борошна
  • 310г молока
  • 40г крем (33%)
  • 40г вершкове масло
  • 1 невелика цибулина
  • 3 штук гвоздики
  • 1 лавровий лист
  • мускат
  • 30 г сиру або емменталі
  • 10г пармезан сир
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Початок підготовки. соус Морнетй Це один з сортів бешамельного соусу. Залийте молоко і вершки в сковороду, додайте цибулю, лавровий лист і гвоздики суцвіття. Доведіть до кипіння. Заваріть 5 хвилин, а потім процідіть. Ви також можете додати трохи сиру Пармезан, щоб дати соус більш яскравий смак, але ви можете зробити без сиру.



  2. У товсто-знизеному сотейні, масло фарби, додають спеції і борошно. Посмажити борошно маслом, постійно помішуючи, протягом 2-3 хвилин на середньому вогні. Потім залийте залишилися молоко кремом. Постійно перемішуючи, доведіть соус до консистенції кашу мангалини. Коли соус є правильною консистенцією, додайте трохи сиру або емменталі. Якщо вони не є, ви можете зробити без нього або замінити його будь-яким іншим твердим сиром.





  3. Тримайте скибочки хліба в духовці на 200 градусів за 2-3 хвилини. 2 скибочка хліба змащувати гірчиці Діюна, а зверху - соус Морнет. Він йде на 1 скибочку хліба біля столової ложки соусу. Другі два скибочки відразу, не гірчиці, змащують соусом.



  4. Для двох половинок гірчиці викласти шинку, а потім сир. Покрийте сендвіч з другою половинкою хліба і соусу. На вершині хліба також змащують соусом, а потім посипають сиром. Першим емментальним або сиром, а потім пармезаном. Якщо ні, то будь-який інший твердий сир буде робити.





  5. Сендвічі Bake в попередньо розігріті до 180 градусів духовки за 10-12 хвилин.



  6. У оливковій сковороді обсмажте яйце.



  7. На одному сендвічі зверху кладуть яйце - це буде крупа-мадама, а другий сендвіч без яєць французький виклик крок-моністер. Бон аптеїт, як французька скаже.





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал Chef Ilya R. На каналі Ilya ви можете дізнатися багато про французьких, іспанських, італійських та азіатських кухнях. Справжній магазин знань в галузі апетитних страв!

про:blank

Я також раджу познайомитися з вибором рецептів страв, зазначених в романах Джорджа Сименона. Тут і бренд рагу з червоним перцем під соусом «Порроу» або знаменитим роостером в сильному червоному, коханому Южем Маігретом.



Croc Madame і Croc Monsieur є, мабуть, найвідомішим. Французькі сендвічіХто прикрасить ваш сніданок або день. Але французи їсти їх на обід, як сніданок у Франції це тільки солодка або звичайна кава.

Я дуже рекомендую, щоб зробити цей смачний, ваш будинок оцінить такі французькі бутерброди!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное