Мій син-в-право сім років і не взяв мене на відпочинок.

Як побудувати гармонійні стосунки в сім'ї, де три покоління повинні отримати разом? Чи потрібно виїхати з родичів? Ми пропонуємо обговорити ці теми для пресування в коментарях! А перед тим, як ви чекаєте лову історію відступеної матері-в-прави, яким син-в-право вирішив не взяти з собою на відпочинок.

Я зустрілася з чоловіком. Зробляючи рішення, відверто, дуже важко. Переїзд був довгий і болючий. Крім того, потрібно було вирішити відмовитися від всіх друзів і знайомих.



І ще я остаточно погодився. Моя дочка була вагітна і я знав, що вона потребує підтримки і допомогти, коли дитина народилася. Що сталося. Я шукав після свого часу. Серед інших речей, у мене є все домашня робота.

Ірочка, звичайно, загинув мене на відпочинок більше. Але я знав, що після роботи вона точно не повинна бути для очищення та приготування смаків. Так я приготував обід і вечерю себе, і пропрасував своїх синів-правових сорочок, і очищав будинок.



Але, як він вийшов, я зробив все це для нічого! Не один оцінив свої зусилля в цих сім років. Немає необхідності, що мій догляд за нічого. Вони, навпаки, потребують відпочинку від мене!



В іншому день виявилося, що син-в-право збирається на канікули і з цього приводу купили ваучери до Туреччини для всієї родини. Для всієї родини - Ірина та Валечка. Я не здаю, що це сім'я! На мене не було ваучерів...



Мій син-в-право, Михайло, ми завжди отримали разом. Я хотів його від початку: розумний, освічений, освічений. Я завжди думав, що моя дочка була щаслива з чоловіком. Я був дуже щасливий, коли я дізнався, що Мірошка запропонувала мені Ірочка!

І він завжди лікував мене добре. Це так! І як, будь ласка, я заслуги?



Моя дочка говорить, що вона хоче відпочити з сім'єю. Я знаходжу з них. Він сказав: «Ви зустрінетеся з друзями, ви збираєтеся розбити». Ви завжди з Валечка. Ви занурилися з однотонними рутинками.

р.

Як зрозуміти це? Як я можу отримати, що я раптом потрібен відпочинок? Все, що я допоміг!

Чи поділитесь думками про точну ситуацію? Хто ти думаєш, твій син-в-право чи твоїй матері?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное