Зібрано шемале для мого чоловіка перед колегами, розшукавши всіх, що він є директором СТО

Що робити, якщо ви засвоюєтеся коханій людині, і чому це можливо? Сьогодні ми запрошуємо вас подивитися на таку нетривіальну тему з різних куточків. Їжа для думки буде цікава історія.



Я одружився дуже рано, Богдан і я просто закінчила школу. Вони впали любов один одному, думав нічого. Мої батьки допомогли з весіллям. Ми почали жити разом і скоро я вагітна. Звісно, я не ходив до університету, і Богдан повинен швидко шукати роботу, щоб забезпечити свою сім'ю.



Я повинен сказати, що він не хоче отримати вищу освіту. У мене є вдачливий людина, до якого відчужувалася інтелектуальна робота. Його практичні навички допомогли йому отримати роботу. Паралельно Богдан взяв на будь-який час роботи, приніс все, що заробив додому в сім'ю.

Після 3 років батьки запропонували мені піти в університет, і вони допоможуть малюкові. Я дуже щасливий, тому що я хотів би отримати освіту і знайти престижну роботу. Богдан підтримав мене, крім того, він почав працювати ще більше, щоб платити за навчання.



Я не дозволяв мої родичі вниз: Я закінчив економічний університет з червоним дипломом і знайшов хороший варіант для початку кар’єри. Дуже скоро зійшов і я пропагував. А потім знову і знову, є багато, щоб виростити в цій професії. Я почав заробляти більше грошей, ніж Богдан, і він ще фіксував авто на станції.

Я зрозумів, що я був захоплений чоловіком, бо він ніколи не прагнув нічого. Я сказав йому про це багато разів, як, подивіться на мене, на мій заробіток. Він просто посміхався і сказав, що він був гордим. Але він повністю задоволений своїм життям, він має достатньо для всіх, мене і дочки поруч з ним. Що ще потрібно?

На роботі я завжди намагався уникнути теми сім'ї. Але невибагливі колеги все ще намагаються дізнатися, що я жити поза офісом. Я вирішив сказати, що мій Богдан працює директором СТО. Звісно, все добре пішли, і я заспокоївся.



Але всього кілька тижнів після того, як сталося щось страшне. Моя колега і я їду до бізнес-зустрічі. На шляху вони зламали колесо і поїхали на найближчу станцію, щоб закріпити її. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що ви думаєте, що сталося поруч. На дивний збіг, це була станція, де мій чоловік працював.

Я вийшов з машини, але я не встигнути запускати зовні. Богдан помітив мене і прийшов, щоб поцікавити мене. Він був дуже щасливим, і я хотів, щоб падіння через землю. Ми помітили своїх колег і подивились досить обережно.



Я показав Богдану, щоб від мене вийти, кажучи, що ми будемо говорити вдома. Чоловік не наполягає і залишив. Я думав, що це над, але був вогонь всередині мене. Не залиште мене до кінця дня.

Увечері я вирішив поговорити з чоловіком знову. Я намагався пояснити йому, що я не був маленькою дівчиною, яка летить в хмарах любові. Хочу мати чоловіка з такою ж метою.



Я не вразив Богдана. Він сказав, що він любив мене і був гордим від мене, але він хотів працювати для станції обслуговування і не хотів змінити робочі місця. Що, якщо я соромлюся жити з цією людиною? Чи можна дістатися до нього після всього, що сталося?

Я переконаний, що любов людей Повага всіх позицій та пріоритетівй Якщо є місце для сором'язливості в відносинах, його навряд чи можна назвати здоровим і адекватним. Якщо ви відчуваєте, що обраний вами не мотивує вас, але, навпаки, пригнічує, вам не потрібно намагатися відтворити його. Кожен має свій шлях, і це океї.

, Україна

Чоловік головного героя створив свою комфортну зону, яка ідеально підходить для нього. Чому він змінює своє життя на покрові дружини? З тих пір, коли автомеханіка стала розігрою? Незважаючи на всі вимоги своєї дружини, Богдан не дає і продовжує робити свою улюблену і корисну річ. Я впевнений, що жінка покусає її ліктям, коли вона втратила його.

Я дивлюся, що ви сказали. Як ви думаєте, що герої історії зуміють мені стосунки або вони чекають розлучення? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное