Вона заміжала багату людину, але не знайшов щастя.

Правда, не народжуються красивими, але народжуються щасливими. Як ми вимірюємо щастя? Це право, гроші. Є поширена віра серед людей, які багата - бути щасливим. Я не думаю. Я не хочу, щоб зануритися, як, oh, я буду в взуття! Тексти пісень, а це означає: Вони неприємні!

Р

Ця історія дуже розкрита з точки зору «не все так зрозуміло». Так багато людей, так багато думок. Незалежно від того, що людина є соціальною істотою. І героїня нашої історії була буквально хостом. Редакція "Сайт" Хочу думати про те, як бути в такій ситуації.

Не так довго тому я був таким дівчатам-хором. Нема особливо тягарного: немає грошей, ніяких яскравих думок про майбутнє. Я просто закінчив коледж і думав про те, куди оселитися. Думки про весілля, а особливо про дитину, доки вона мучила себе, здавалася до волі.



І це не так довго! Він був три роки тому — це те ж тепле літо, моя подруга і я ходила по набережній, і раптом з'явився. Дивитися? загальнийЗапросив нас на кав’ярню, купили морозиво, а потім приймали нас додому. Поведінка дуже пристойно, без грубості, не бразен. Я поділився своїм номером телефону з ним.

Починався кілька днів після того, як він назвав і почався період красивого судочинства. Тут було все: квіти, романтичні вечері, короткі поїздки. Через півроку він запропонував мені і дав мені діамантове кільце. Чи може бути проста дівчина з бідної сім'ї проти такого тиску?



Я зрозумів, що не поганий чоловік. На конях ми пішли на яхту, жили в розкішних номерах дорогих готелів. Я пішов за кордоном вперше і дізнався, як їздити. Неважко сказати, що немовна дівчина боїться відлякати її щастя?



Ви повинні бачити очі родичів, які прийшли на весілля. Моя людина сказав мені зателефонувати всім, нехай ніхто не відступив, що він не назвав. Він не говорить про те, що він взяв всі витрати, навіть якщо мій батьки спробували брати участь. Чоловік був адамантом: він наймавший стюардеси і організував все себе. Як красиво це було!

Не вірю, що це сталося мені. У мене була дівчина, яка, з усього її багатства, мала тільки великі сині очі і струнка назад, і всі раптові там був цей соціальний ліфт, який піднімав мене в небо. Я відчув, як я полетів над хмарами. Я щасливий рано.



Після того, як я стала офіційною дружиною, чоловік повністю перейшов на його турботу. Його сім'я дуже багата, не що вони не приймають мене, але вони не приймають мене дуже багато. Я не розумію, що не дуже щасливий з вибором їх Він дійсно має багато хвилюватися. Мій чоловік припинив виплату стільки уваги до мене, як він зробив до.

Він також попросив мене не зустріти своїх друзів без нього, але він не встиг. Вранці він йде на бізнес, виходить досить пізно і хоче відпочити. Я роблю домашню роботу, готувати і тримати себе у формі весь час. Він хоче, щоб завжди бути гарним і красивим.

р.

Все, що я повинен зробити це з батьками і іноді мати каву з цією подругою вдень. Все інше чоловіка не заохочує. Через два роки я відчуваю себе повністю самотніми. Як птах у золоті клітки. Мій багатий і красиві Він став рутинним.

Я не здаюся зрозуміти мене. Я відчую себе, як я захоплюю будинок, тому що я досить активний в житті. Ми обговорювали це, мій чоловік намагається зробити мене щось приємним, дає мені дорогі подарунки, але піти в ресторан, як раніше, не знаходить часу. Він каже, що він отримав більше бізнесу, і він не може дати йому кожному. Він дивиться на мене з надії і я боїться.

р.

Може бути дівчина не говорить щось, але в цілому ви можете зрозуміти її крім душі. Не так довго тому вона мала непристойний, але досить безтурботнийТексти пісень, а це означає: І тепер вона знаходить себе в абсолютно іншому середовищі, де, насправді, вона залишається на себе. З усього спілкування тільки чоловік. Але це дуже близько до когось. Що ви думаєте?

Жива багата Не означає, що живий щасливий. «Не носити чуже взуття, ви не прогуляли милі в них.» Читати нашу статтю про те, що потрібно зробити, щоб залучити гроші в будинок і не думати про це. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное