Змішані і обдурені чоловіком, подані для розлучення, допомагають виправити ситуацію

Мій друг знайшов себе. свінгерий Чоловік дізнався про зраду і кину. Але Катя не може зупинитися в часі і продовжити відносини. Другий удар чоловік не може стояти і вирішив подати до розлучення.

Важко виправдати мій друг в цій ситуації. Недостатність - це не те, що винятково або незвично. Дуже незвично, що чоловік вперше завоював дружину. Він заслуговує на похвалу. І, звичайно, його бажання розлучення досить природні.



Що можна порадити Катерину в цій ситуації? Можливо, перш за все вона повинна зрозуміти себе. Якщо вона тримала обману чоловіка, навіть коли він вийшов, то це, ймовірно, не так ідеально підходить для своїх відносин. Важливо розуміти, що вона була відсутня і що мотивує її робити.



Можливо, проблема в тому, що спочатку партнер Не було права робити. Наприклад, жінка, яка постраждала від нездатного батька, вибирає схожий чоловік. Дуже часто буває. Наші психіки схильні повторювати ситуації, навіть якщо вони колись Зробили нас нездатним.й



Коли наш партнер не дуже підходить для нас, і ми переносить його протягом тривалого часу, то рано чи пізно всі негативні і стримані почуття будуть розсипатися. А потім наш партнер, який нічого не винний, отримує цілу масу неприємностей на голові. Це може бути. скандали, треасон і постійне роз’яснення відносинй

16571

Тому дуже важливо ретельно зважити Ваше рішення перед тим, як сильно зв'язатися з особою. Якщо ви вже зробили це, але зрозуміли, що вибір неправильно, поспілкуватися з коханою людиною. Скарбувати ситуацію до нього і зробити краще не болять своїх почуттівй

990 Р

Якщо ви відчуваєте, що ваша сила знаходиться на межі, немає нічого сором'язливого Контактий Сімейні психологи врятували більше одного шлюбу. Однак не кожен може прийняти рішення на такому етапі. Іноді варто говорити про звичайний терапевт і говорити йому обличчям.



З редактора я консультую мого друга, щоб прийняти ситуацію і Стоп намагається отримати все назад на трасі.й Це неможливе, бо вона вже травмувала людину, і вона зробила її двічі. Важко прощати. Для того, щоб зробити своє життя і розум, враховуючи обставини. Пошкодження здійснюється, але ви можете принаймні зробити наслідки ваших дій менш болючими для себе і вашого партнера.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное