кухар працює в Європі, але його коронне блюдо є французьким кічем Лорен.

Поки я з Франції, я створив французьку атмосферу в домашніх умовах з варінням. Мій улюблений прямо зараз Kish Loren. В інтернеті, на відеоканалі з шеф-кухарем, який працює в Європі. Мені дуже подобається, що це рецепт класичного пирога і все правильно в ньому: тісто виходить крихкістю, а начинка дуже ніжна.

До речі, свінгериВершки, сири та бекону придумали в Лорріїні, регіон, який тепер лежить на кордоні Франції та Німеччини. Після перегляду серії Countess de Monsoro, вона стала зацікавленим у вивченні регіонів Фантастики. І це Лорраїн, який приваблює мене самим.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки Французький відкритий коктейль Кіш Лорен. У холодному стані ця випічка дійсно смачна!



Кіш Лорен Інгредієнти для тесту (на 2 форми)
  • 200г вершкове масло
  • 1 яйце
  • 110г кукурудзи або картопляний крохмаль
  • 230г борошна
  • 50 мл води
  • щіпка


Інгредієнти для наповнення (для 1 kish)
  • 200г крем
  • 4 яйця
  • 150г бекон
  • 120г молока
  • 100 г сиру або менталі
  • 10г пармезан сир
  • мускат
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Щоб приготувати тест, вершкове масло при кімнатній температурі збити з сіллю, крохмаль, яйцем і водою з королою. Додайте борошно до трьох доз. До однорідності.



  2. Готове тісто збирається в люмпі, а потім ділиться на 2 частини, так як два пиріжки виходять з цієї кількості тесту. Обгорніть кожен з штук тіста в харчовій плівці і вставте в холодильник на півгодини. Також це тісто можна приготувати заздалегідь і заморожувати, а потім при необхідності знімати з морозильної камери і приготувати торт.



  3. Полийте тісто, а потім акуратно розгортайте на пергаментному папері. Поставте тісто в папір в форму випічки. Зверху тіста викласти ще один шар пергаменту, а потім залити сирий рис з монетами на папері. Рис як прес дасть підставу торта навіть форму, і завдяки монетам, тісто буде краще запікати, так як метал проводить тепло краще, ніж рис або горох. р.



  4. Випікайте основу торта в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 15 хвилин. Потім вийняти пергамент з рисом і монетами, вони більше не потрібні, і покласти основу в духовці ще 5 хвилин.



  5. Сир кислий. Посмажити бекону в сухому каструлі до золотистого.



  6. Для заливки збити до однорідності яйце, молоко, вершки. Додати горіх і сіль з перцем за смаком. Стирайте, потім посипте тертим сиром і беконом, знову перемішайте. Залийте на тісто фарширування і поставте торт в попередньо розігріту до 180 градусів духовки півгодини.





  7. Це все, французи. беконом А сир готовий. Бон придаток!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал Chef Ilya R. На каналі Ilya ви можете дізнатися багато про французьких, іспанських, італійських та азіатських кухнях. Справжній магазин знань в галузі апетитних страв!

про:blank

Редакційна колегія Пропоную ознайомитися з вибором відкритих пирогів з куркою, беконом, гарбузом, яблуками, чорносливом і сиром. Всі вони можуть бути десертом або основною стравою, але вони відрізняються від звичайних пирогів точно в тому, що вони не покривають тісто зверху.



Вважається, що вміють варити кальмари Лорен повинен бути французькою жінкою. У Франції цей пиріг з хрусткою основою і м'яким молочно-еговим наповнювачем став культовим національним блюдом.

Давайте навчимося готувати його, особливо, так як це не складно. Kish Loren - прекрасний торт. Він каже: "Все мене!"

Категории

Смотрите также

Новое и интересное