Я породжую своїх онуків, і вона не хоче дати їй трикімнатну квартиру.

У сім'ях з дітьми житло Це завжди так гаряча. Дитина любить простір. Він любить бігти по кімнатах, відіграти приховану і-секу, зловити, поділитися живим простором з братом або сестрам в будь-який спосіб. Якщо для батьків важко купити квартиру потрібного розміру, іноді дідусь приходять на допомогу.



Але це не так просто. Іноді старші люди просто не мають можливості допомогти дітям з придбанням нової нерухомості. Гроші, що встановлюються на дощовий день, можна просто втратити. Що ми робимо? Це дуже цікава історія від нашого читача.

Я зустрів свого поточного чоловіка про 5 років тому. Я збираю нас разом, як я здався від попереднього розриву, і я шукав сильний чоловічий плеч. Ми поговорили багато, відповіли, прогулялися по місту. Аня приймала мене на кав’ярні, давала мені квіти. Я думаю, що він отримав мене.

Я ніколи не зажадав йому про свою роботу або зарплату. Я не думаю, що жінка повинна знати про такі речі. Людина працює і приносить лоат в будинок. Так що я можу дати йому спадкоємці з миром розуму, що нічого не потрібно.



До весілля ми запровадили нашим батькам і стали справжньою родиною. Саме свято відбулося в дуже стильному місці: Я зумів погодитись. Для того, щоб вам було якомога більше, ніж наші предки, але свято був надзвичайно вишуканим. Торт, плаття, хороший стіл. Зрозуміти, сучасна дівчина повинна вирішити, де вона йде під коронкою. Ось як зараз.

Ми почали жити в квартирі чоловіка. Не поганий один з хорошим ремонтом і величезною ванною кімнатою. Так, простір був недостатньо, але я довіряв дружину і подивився на умови життя через мої пальці. Ми були комфортними в домашніх умовах. Я працюю з дому, і він поїхав до офісу в машині, батьки дали нам на весілля. Після того, як я зрозумів, що я був в позиції.



Він був твердим. Підгузники, snot, screams, видалення сну. Кредит на весілля також болить. Але ми здивували його, і зараз у нас є чудова рожево-жовтий дочка з величезними блакитними очима. Я люблю її більше життя. Я повинен мати велику матір'ю. Я думаю, що мій дзвінок.

Але зараз наша ситуація просто розгортається. Я вагітна з другою дитиною і мої батьки не хочуть допомогти нам. Неподалік від центру міста. Очевидно, що ми можемо використовувати його більше, ніж вони роблять. Але вони протистояли: вони не хочуть переїхати на країну за межами міста, до якого вони йдуть цілий літо.



У нас немає комфорту, взимку холодно і потребує ремонту. Так де, скажеш мене, це знамените загартування людей останнього покоління? Хто допомогло зробити все для своїх дітей. Про онуків. Вони можуть жити поза містом, в свіжому повітрі. Отримати курчат, можливо, рос. Для дітей буде еко-продукти. Ми продаємо квартиру чоловіка і отримаєте кращий автомобіль. Ми довгий час.

Батьки не хочуть мати діалог. Ви можете сказати, що ви зрадили мене в такому критичному моменті. Ми також пішли до батьків мого чоловіка. Для моєї матері-в-прави. На весіллі я зрозумів, що власник був в будинку, і я навіть не хочу спілкуватися з батьком-в-правом. Але навіть мама Вані не підтримала мене як жінка.



Її дочка, сестра мого чоловіка, просто недавно мала весілля. Це другий. І мама вирішила подарувати їй подарунок. Запитайте, що це? Вона обмінялася «два» з надбавкою на 2 однокімнатні квартири. Я пішов з батькам, і дав другу дочку на другий весілля! Вони дали нам деякий щит. Сестра мого чоловіка не вагітна протягом років. Шамінь.

Це тістечка, дорогі. Наші умови проживання не дозволяють нам мати ще одну дитину, але я вже півроку. Що робити, я не маю ідеї. Відносні засоби – це просто гасіння. І недавно чоловік сказав, що він не буде пропагувати, поки довго обіцяє. Що робити? Побачити і залишити дочку своєму чоловікові або вижити її батькам? Подаруйте мені деякі поради, оскільки це не може йти. У мене є безсоння і нервозність. Але в моїй ситуації це не допускається.



Ви можете бути дуже різними. Як говориться казка, «до кого суп рідкий, і до кого перли невеликі.» Але в цьому випадку потрібно зробити щось і діяти якомога швидше. Чи можуть бути люди в коментарях з хорошою ідеєю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное