Чоловік Gives Його Батьки the Квартал Його Salary

Діти повинні допомогти батькам у віці. Спочатку батьки допомагають повернутися на ноги, а потім ми підтримуємо їх, щоб забезпечити безтурботний вік. Якщо дитина була введена правильно, він навіть не сумнівається, що ви можете зробити інакше. Але Женя, який одружений Юра 8 років тому, не думають так.

Габаритний зображення

Мій чоловік і я був одружений протягом восьми років. За цей час я ніколи не звик до того, що мій чоловік завжди дає гідні гроші батькам. Юра - дуже уважний, турботливий чоловік. Він дає мені дорогі подарунки і робить все для мого комфорту. Не перестає доглядати за батьками.

45049999 р.

Я піклуюся про будинок, не працюю, зарплата Юри досить, щоб нам не було нічого. Ми не багаті, але нам достатньо жити. З Юра добре заробляє, він вирішив допомогти батькам, які живуть поза містом. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Юра заявив, що догляд за батьками є прямим обов'язком. Це до них, що він кидає все, що він має. Про те, чи допомогти батькам і скільки грошей вони повинні виділяти.



Коли я одружився Юрієм, він допоміг батькам будувати будинок. Я купила меблі, відремонтувала будинок. Я думав, що цей будинок буде нашим. Але після будівництва чоловік не припинив допомогу батькам. Він дає їм чверть заробітної плати щомісяця.



Я не розумію, чому батьки мого чоловіка не можуть жити як кожен інший. Вони не бідні, вони не витрачають гроші. Так чому дати їм частину зарплати щомісяця? Але Юра впевнена, що батьки зможуть дозволити собі більше. Я погоджуюсь, що батьки повинні допомогти, але не за рахунок своєї сім'ї.



Я хочу відзначити День народження в Італії, це мій сон. А чоловік просить нас відкласти подорож, так як ми не встигнемо відкласти потрібну суму. І я не хочу ставити нічого біля, і якщо він не дав, що гроші батькам, ми могли б виїхати за цей рік. Чи можна зупинити гроші батькам?



Догляд за батьками є наслідком доброго виховання. Все своє життя, його батьки підняли його, виховали його, давали йому можливість навчатися в університеті. Головне, щоб підняти вдячну, турботу і люблячу людину. Юра надає дружині, які не можуть працювати, а в той же час він не забув про найближчих людей. Очевидно, що Женя не має права обговорювати питання про те, чи допомогти батькам. Але навіть якщо вона вважає, що чоловік дасть їм занадто багато грошей на розгін сім'ї, це право на безробітну жінку вимагати, щоб її чоловік перестав допомогти батькам?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное