А священик пояснює, чому мовна мова не приносить

Дивовижна історія Він навчив мене тримати мій рот затвором. Я завжди був чарівним. Чому б не говорити про друзів? Дуже інформативний і цікавий. Я вже знаю новину. Я не звернув увагу на гранатову розмову, доки я потрапив в неприємності.



й Безкоштовно Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. У нашому будинку діти подарували свою однокімнатну квартиру. Я не хотів її прямо. Дивитися дуже важко. А потімМи говорили, ми відокремили, Відвідування Тня. І я розповіли про неї ще одну чашку чаю і що планую хвилюватися на південь з чоловіком влітку, купити новий холодильник, допомогти дочку з автомобілем.

Тільки коли Моя людина сказав мені, що ми не можемо бути на відпочинку. Я думав про це. Ми ніколи не придбали холодильник, тому що ціна різко зросла. Ми не допоможемо вашій дочці купити автомобіль, тому що якщо чоловік безробітний, то вам доведеться затягнути ремені. Що таке відмова? Але важливіше, чому? Так, і нехай холодильник старий, але для відпочинку і автомобіля для вашої дочки особливо боляче.



й Безкоштовно Він допомогла відкрити очі на правду Я запросив на консультацію від місцевого священика. Отець Сергій ще молодий, але я завжди бігу до нього, якщо моя душа неспокійна. Він послухає мене, заспокоїти мене, дати мені мудру інструкцію. Побоюючись про те, як він пішов до церкви, поспішав, бо збій, ймовірно, пов'язаний з моєї довгої мови. Довгий і погано.

Отець Сергій тільки відчував голову, коли я говорив про мій зайвий чаттер. І я не забув згадати Антоніна. Я не знаю багато про неї, але я вивів все з мого розуму. Мій батько запевнив мене, що я занадто багато крейди. Є різні люди. Хто буде щасливим, і деякі будуть ревнощі. Ви повинні бути впевнені, що людина, з якою ви поділитеся секретом, тільки хоче добре. І якщо ви не впевнені про це, тримайте тихого, але просто покажіть мені трохи.



浜у 涓 蹇 Після розмови з батьком Сергія, я відразу відчував так легко. Я прийшов додому і мій дочка прийшов до відвідування. Я сказав, що священик сказав мені. Але мій батько дівчина був гарним персонажем. Він каже друзям про те, що тільки якщо йому вдалося довести його до кінця. Він робить право.

Моя дочка помітила, що Астрологісти та всі види сучасних стартапів також радять тримати рот затвором. Огей, якщо це громадський діяч, актриса, співак або політик, вони повинні. Якщо ви є звичайною особою, вам не потрібно відкрити душу кожному. Я не вірю в астрології, але я був приємно здивований, щоб почути свою дочку.

р.

Вивчаючи цю тему, я знайшов, що навіть психологи радять зберегти свою роботу. Ми не можемо зосередитися на реалізації всіх планів. Ви не повинні негайно оголосити свої думки для громадськості. Не можна впровадити план, і кожен вже погрожить. Як отець Сергійович сказав, що не потрібно залишити скарбницю нашої душі широко відкритим.

Я думаю більше про Чи можу я зробити право, коли я говорю інших людей? Я навчаюся зупинитися в часі і тепер я спробую тримати секрет до себе. А з Антоніною теж я думаю, що це тільки для кращих. І моя сім'я буде добре зараз.



Подумайте про те, чи потрібно обмежити ваші історії та розкоші. Напишіть свої цілі та плани в блокноті. Детально описайте деталі і зокрема. Наприклад, просто письмо «Я хочу піти в море» недостатньо. Опишіть в стільки деталях, де ви хочете піти, хто буде з вами, які речі потрібно взяти. Це допоможе вам реалізувати такий точний план.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Просто це правильно. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Я вірю, що ви досягнете успіху! Попереду!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное