Я запитав гостей, які вони не люблять нашого дому борщ

Чому потрібно говорити про ваші почуття, а не накопичувати небезпеку? Ми вважаємо, що нічого краще скидає світло на цьому питанні, ніж історія життя про те, як прихована перезавантаження родичів з сімейства Петрова. Так, без додаткового адо, перейдемо до оповідання.

У нашій родині був радісний захід – син народився. Як прийшов час, всі родичі були названі на хрещення, а також урочисте свято. Після хрещення брата чоловіка і дружини, які перебували у нас. Ми завжди раді вітати гостей.



Напередодні свого прибуття мій мама і я підготував пучок їжі, щоб поважати наших родичів. Але вони відмовилися від нас, тільки відвертий чай і зліва. Після того, як виявилося, що замість їжі на нашому місці гості вирішили зробити це на найближчому вечері.



Я був дуже сумним. На наступний день я вирішив зателефонувати моїй дочці і дізнатися, що сталося. Вона відповіла, вони просто не хочуть їсти нас. Я дуже здивував її слів, але це відповідь подарував мені трохи.



Але через тиждень після цього інциденту мій чоловік випадково згадував, що насправді дружина брата тримала мене, і тому в день хрещення відмовилося їсти на нашому місці.



Я теж не їсти. У той час я повинен дотримуватися спеціальної дієти, щоб тримати себе у формі. І дружини брата варилися занадто жирною їжею.

Габаритний зображення

Звичайно, я не критикував свою їжу. І сказав він не голодний. Я не збираю, що вона б не зашкодить власника так багато! Я не розумію, чому це не для мене, щоб розповісти вам це у людини і відсортувати ситуацію мирно. Чи були на ножі з тих пір? Я думав, що ми робимо! Це сором'язливість, що люди можуть бути такими гіпокритичними. Весь час посміхатися на зустрічі, і за очима судити і висувати довгі грації.



Як ви думаєте, що цей конфлікт можна вирішити? Хто повинен бути першим, щоб прийняти шлях до примирення? Ми дуже вдячні, якщо ви поділитеся думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное