Коли я був сороком, я став бабуся, найкращий подарунок, що доля дав мені.

Не знаю, коли вони будуть знайомитися з ким вони будуть жити щасливим життям для відпочинку їх життя. Люди падають в любов і одружилися 20, 40, і навіть 70, чому б не? Але різниця в поведінці молодої пари і пари в дорослому віці відрізняється. Хтось вважає, що юна пара розлучиться рано, адже вони не мають життєвого досвіду, вони не витримають спільного життя. Хтось є впевненим, що якщо ви одружилися, це тільки через молодь, привітність або любов. І старі люди отримують, тим важче, щоб вони могли дозволити незнайомцям у своє життя.

990 Р

У молоді люди збираються дуже легко. Вони ще не скупчували коробку принципів в їх підсвідомості. І ця особливість легкості і збудливості дозволяє людям з абсолютно різним світоглядом конвержувати. Життя займає більшу частину нашого життя, і дуже важливо згасити один з одним в деяких дрібних речах, до компромісу.



Помилки, які 20 років, легше звикати до дивності коханої людини. Але для тих, хто одружився або почати жити разом після 40, важко зробити концесії. Наприклад, двадцятирічна Оля пробачить чоловіка, що не миється після обідної пластини, хоча вони домовилися поділитися обов’язками. Але Оля в 45 після двох невдалих шлюбів не дасть непристойного чоловіка в будинок.



У віці від 20 років ви відчуваєте омніпотент. Тільки у молоді ви можете навчатися і заробляти додаткові гроші, в той же час подбати про дитину. Чим старша людина отримує, тим менше він може виконувати завдання одночасно. Не має міцності. А потім раптом ви усвідомлюєте, що ви самі живете комфортно: вам не потрібно чистити для будь-якого, переговори, відходи енергії на спорах і думках.

Р

Люди, які відкладають народження дітей в довгу коробку, самі починають нерозуміння. З самого початку пара вирішує стати батьками, кращими батьками та дитиною матимуть стосунки. Лінія між різними сприйняттями реальності є розмитим, молодим батькам добре поєднується з дітьми. Але все має другу сторону монети. В юнаті складно зробити розумне рішення або дати мудрі поради Вашій дитині.

824376

На початку шлюбу люди діляться своїм досвідом, намагаються вирішувати труднощі разом. Вони починають своє життя разом на рівних умовах. У пізніх шлюбах кожен придбав майно під час свого життя, з яким він не хоче брати участь. У нерівному шлюбі один з подружжя рано чи пізно подумати, а не за рахунок своєї коханої людини вирішив жити з ним.



Є ще багато переваг у зрілих відносинах. Не варто запитати чоловіка, коли він одружився або має дітей. Вони не планують, вони живуть. По суті, кожен має різне життя, ви не можете спробувати ваші стосунки на когось або порівняти шлюб з іншими. Жити і насолоджуватися життям, я кажу. Які пари ви думаєте жити довго і щасливі життя?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное