Чоловік протистояти і не хоче йти на роботу за кордоном, я не можу витягти ніяких сил

Що робити, якщо судка з чоловіком на підставі фінансових питань тривала і стала циклічною? Для місяця в рядку Тетяна просить це питання і не зможе знайти розчин. Давайте спробуємо допомогти дівчатам з порадами!

Я завжди жив скромно, особливою розкішю в житті ніколи не знав. Коли вони одружилися, вони пішли до своїх батьків. Ми вперше сказали, що ми будемо залишатися з ними, і в результаті ми вже сім років.



Не схожий на те, що вона погана для матері. Вони завжди допомагають, вони добре лікують. Поки не було дітей, не було нічого хвилюватися. Ось тільки наступного року, мій син і дочка, щоб відправитися в перший клас, і ми не маємо ніяких засобів, ні умови їх технічного обслуговування. Вони швидко ростуть! Незабаром потрібні окремі номери, а потім як бути без власного будинку?



Я говорю з чоловіком весь час. Але як тільки я кажу, що потрібно змінити щось, він відразу бере оборонну позицію і не хоче слухати мене. Він каже, що він не залишить свою улюблену роботу, вони кажуть, це бізнес його життя.



Улюблена робота, звичайно, добре, просто сплачуйте за неї пені. Моя братка вирушила в Польщу кілька разів під час роботи. Потім на будівельній ділянці, потім на заводі він буде працювати, і він не витрачав гроші, він кладе все біля копійки, щоб заощадити на квартирі.



Але тепер я прийшов і купив квартиру і машину. Що я розумію - людина! Я попросив мене вірних взяти з собою кожен раз, мій брат не розумів, і мій чоловік тільки відмовився. Він сказав: «Я не збираюся вбити себе для пені». І в той час як я на дорозі, ви знайдете когось іншого, і діти забудуть, що їх батько виглядає так.

р.

Так ми не сидимо в наших кишенях і без проблем. Я так втомився від бою, що я не хочу, щоб зробити це знову. Тексти пісень, а це означає: Я буквально знаю, що він...



Які поради ви подаруєте нам героїні? Ви думаєте, що ця пара може прийти до компромісу? Ми будемо раді дізнатися, що ви думаєте про це з коментарів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное