Розкішна Вера з Бердичева вважає, що жінка з посміханням ніколи не отримує стару

«Соя не вік!» – мешканець маленького українського містечка Вера Поліщук. У Бердичеві, кожен знає його без перебільшення. І це не дивно, тому що не можна помітити таку променю і життєрадісну жінку.

145111

Кожен день сукні Pani Vira в екстравагантних робах і робить оригінальний макіяж. У 70-х рр. пансіонат є складним вікизмом та іншими стереотипами, що накладаються суспільством. Сьогодні ми хочемо розповісти вам більше про цей дивовижний чоловік. І, звичайно, поділитися з вами яскравими фотографіями.

Іванка Лисчук – автор красивих фотопроектів, присвячених Вера Поліщуку. У своєму обліковому записі Instagram вона називає себе фототерапевтом. Я не можу описати свою роботу більш точно. Після всього, дивлячись на фотографії, створених Іванкою, ви здавалося б, заздоровити душу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@ivankafish)



Ідея захоплення яскравого мешканця Бердичева з'явилася в Іванці в березні 2020 року. Судденно, карантин був стартовим пунктом для дійсно грандіозного проекту. Я повернувся в атмосферу Бердичова, в якій не жив майже 2 роки. Так само, тільки ідеї стали набагато болдерами, фотограф ділиться своїми послідовниками.

Коли Іванка зустрілася з Верою і запросив її до фотосесії, вона щасливо погодилася. На ранній ранній ранок наступного дня відбувся перший фільм, який відзначив початок міцної дружби.



Кожна зустріч з Верою наповнена теплотою та радістю. Не було без розмов з серцем. Іванка каже, що ці незвичайні фотоходи стали своєрідним обрядом. Саме тому всі фотографії фотографа настільки легкі і світильники.

Вера з Бердичова Вера Поліщук працює медсестри. Вона прокидається дуже рано, щоб очищати себе і піти в жінку, вона шукає. Щодня святкує віру. Пансіонат створює його, продумуючи її новий образ до найменшої деталі.



Він гармонійно поєднує в собі барвисті наряди, аксесуари, макіяж і, звичайно, зачіска. Головне правило віри: не чорний колір. Для неї яскравий одяг – це спосіб життя і спосіб виразності. Це допомагає їй відчувати себе більш енергійним.

Вера не тільки купує речі в базарі, але і пришиває їх до замовлення. На місцевому ательє його смак називають своєрідним, але це його родзинка. Жителі міста відзначають любов життя жінки: «Для себе, ви здавалося б, щоб стати молодшим. й



Яскраві пансіонатні мрії про менш сірість навколо. Кожного дня вона додає яскраві кольори до свого життя, ставши прикладом для всіх навколо неї. «Жінка – це свято, і вік – це держава розуму», - сказав Вера. Вона не схожа на номери, тому що вони не мають нічого.

Коли душа не має віку, неважливо, як стара людина. Всередині красива Вера живе трохи життєрадісна дівчина. На жаль, багато людей зараз відсутні.



Наше суспільство прагне судити. Для зовнішнього вигляду, одягу, макіяжу і просто немає причин. Я хотів би, що Вера Поліщук стане прикладом самосправності і щирого любові до життя і самолюбства для всіх. Не слухайте всіх, хто навколо вас і робіть тільки те, що ваше серце говорить вам.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@ivankafish)



Я щиро вдячна Іванці Лисчуку за створення такого чудового фотопроекту. Завдяки своїм фотографіям випромінювальної віри, ще більше людей дізнаються. І, можливо, для кого він буде правим променям світла, що так часто не вистачає.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное