Чому б мільярдери розірвали свої діти і залишають їх без спадщини

Діти Billionaire часто кажуть, що «народжені срібною ложкою в роті». Це означає, що вони мають все, що вони хочуть. І вони можуть жити без зусиль. Тим не менш, багато батьків не планують залишити всі гроші спадкоємцям. Після того, як на їх думку, тільки діти без спадкування залишаються мотивованими, щоб знайти свій шлях і досягти успіху самостійно.

, Україна

Відомий інвестор Warren Buffett заснував благодійний проект «Гівінг Плед». Згідно з статутом, всі його члени зобов'язані перенести в хороші цілі принаймні половину своїх активів.

475633р.

В першу чергу кілька вірять в успіх цього незвичайного підробки. Брати і Баффетта повинні подорожувати по всьому світу, щоб особисто випустити сусідів з Списком Forbes, щоб приєднатися до своєї ініціативи.

Але незабаром вибір на користь благодійного фонду показав свою скаргу. Більше 200 мільярдерів з 23 країн, які запрошують поділитися своїм багатством «просунути потенціал людини і сприяти рівності. й

Стінг

Поза «Ложки» Цього року лауреат премії «Земля» відсвяткує 70-річчя від дня народження. Сьогодні він є світовим класом рок-зірки, і як дитина, він допоміг батькам доставити молоко вранці і тому знає вартість грошей.

музикант сказав, що він не залишить відчай (два з першого шлюбу і чотири з другого) багато грошей, так як він успішно проводить їх самостійно.

Елтон Джон

Летон Джон і його чоловік канадський кінорежисер Девід Фукар - це підняті сини Захарі і Іллі, народжені сурогатною матір'ю. Музикант сказав, що він вирішив не залишити свою фортуню (до £ 50bn) дітям. "Ви не можете давати дітям срібну ложку, вона руйнує своє життя", - пояснив він.

Марди Гра

GettyImages: Якщо він (Jacy Chan) здатний, він може зробити свої гроші. Якщо ні, то він просто відходив мої гроші, сказав зірку дійових фільмів Джекі Чан, пояснивши своє рішення залишити сина без спадщини.

Чан не має нічого спільного з Giving Pledge, але захоплює воріт і буфета. У 1988 році заснував Благодійний фонд Jackie Chan для допомоги постраждалим від стихійних лих та хвороб.

Марк Закерберг

Поза «Ложки» Засновник Facebook та його дружина Priscilla Chan піднять дві дочки. У зв’язку з наданням допомоги 99% від їх багатства до проектів охорони здоров’я та освіти.

Аштон Кутч

GettyImages Ashton Kutcher і Mila Kunis вірять великі гроші демотивів дітей. Таким чином, зірка пара вирішила ставити свої кошти на благодійність.

Михайло Bloomberg

Поза «Ложки» Колишній міський голова Нью-Йоркського та Демократичного президентського кандидата долучився до Ґівінга Пальва та збудував 34 мільярди доларів до неприбуткових закладів охорони здоров’я та освіти.

У своєму листі Bloomberg писав: "Якщо ви хочете зробити щось для ваших дітей і показати, скільки ви любите їх, краще - для підтримки організацій, які створять найкращий світ для них і їхніх дітей. й

Володимир Потанін

Російський бізнесмен, мільярдер, президент Interros Holding і CEO MMC Norilsk Nickel заявив, що його столиця має працювати на користь суспільства. Володимир Потанін має три діти. Дочка Анастасія, сини Іван і Василь.

«Мої діти вирощені. батько є мільярдером і знаменитістю. По-перше, вони знаходяться в моїй тіні, а другий, що їх мотивація досягти чогось в житті? Я збираюся стежити за шторами і Buffett's Lead, він сказав журналістам, пояснивши його рішення, щоб стати більшою кількістю активів до благодійності.

У статті та попередній перегляд використовуються фотографії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное