Моя мати-в-правила, і мій лівий погляд почався відьма.

Коли і чому сім'я не погоджується про життя разом, і як їх вирішити, або краще, уникати їх? Вони кажуть, що краще дізнатися від помилок інших. Ми сподіваємося, що гіркий досвід героїв сучасної історії від життя допоможе уникнути таких проблем.

Мій чоловік і я ощадився за роки свого дому. Збережіть кожну копійку. Валера вирушила на роботу за кордоном, і я побігла дві роботи в домашніх умовах, намагаючись поєднувати це з аспірантами.



І нарешті, наша мрія була вірною. Ми досягали мети економії достатньо грошей, щоб купити невелику квартиру в місті і навіть для її ремонту. Однак не було грошей, що залишилися для оплати послуг робочого персоналу. Всі ремонти повинні бути зроблені самостійно. Ми ставимо не тільки всі наші заощадження в цьому будинку, але і нашу душу.



Коли ремонт був завершений, Валера запропонувала запросити родичів на відвідування та відсвяткувати будинок На жаль, батьки не змогли приїхати.

121942

На призначеному добу я не турбувати. Вона покривається святковим столом, очищає квартиру на блиск і навіть приготував невеликий подарунок для маленької Діани, її чоловіка niece. Не те, що я чекав багато похвали, але коли замість того, щоб бути вдячним за гостинність, мені довелося послухати крити всі вечірки, що курка була переварена і пюре занадто неохайна, вона стала непристойним.



Однак я адекватно приймав барбів мій мати-в-право і не попередив, що я був відхилений. Не жартували про переміщення. «Що я жив з вами? Може бути Nastenka нарешті дізнається, як приготувати смачно під моїм обережним керівництвом, вона сказала, а потім почала розраховувати всі переваги її переходу до нас.



В якомусь моменті мені було зрозуміло, що справа приймала серйозну черга, і якщо я не домогла, чоловік дійсно запрошує матері жити з нами. Я не змогла, що трапиться. Я не можу стояти таке життя, яке я прямо заявляв, перериваючи брук моєї матері.

Як все закінчилося

Я не маю права голосувати, бо більшість грошей за цю квартиру заробив сина. Я нагадав, що крім грошей, які інвестували в цей будинок багато зусиль під час реконструкції. В результаті невелика вершкова муфта, що видається між нами, після чого залишилися гості. Мій чоловік ще сердитися з мною для боляче своєї матері. І Я відчув його для мене не стоячи. Я не знаю, що буде далі, але я 100% впевнений, що я права. Я не буду першим, щоб патологізувати все.

Який чоловік має право в цій непростій ситуації? Що б ви порадили нашим героям вирішувати конфлікт, який виник в сім'ї?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное