Яке імпровізоване засіб допоможе Ольга Папуєва відновити порядок у ванній кімнаті

Передпокій часто називають залом будь-якого житла. Це де ми йдемо, коли ми відвідуємо когось. А відповідно до стану передпокою формується наше враження чистоти власників. Однак навіть найприємніші враження можна розтопити без сліду, якщо ми потрапляємо в брудну ванну кімнату. У ванній кімнаті і туалету найскладніші для очищення.

І сьогодні видання. "Сайт" розповість Як позбутися від запаху в туалетіЩоб відвідати цей невеликий номер не складний тест як для дому, так і для гостей.

р.

Туалет і кухня є двома найбільш незамінними, навіть рідними кімнатами, без яких не обійтися. Саме тому я звертаю увагу на свою чистоту, говорить Ольга Папсуєва.



«Не тільки мій унітазний запах чистий, він добре пахне. Я хочу сказати вам, звичайно. Просто не використовуйте парфуми для туалету. Вони не підходять для цього приміщення, сміється відомим блогером.

«Я користуюсь лавандою або гвоздикою маслом. Найкращий, звичайно, цитрусовий, але з яких причин я люблю його менше. Ви неодмінно спробуєте. й



«Теплий туалетний папір і спрей туалетний рукав зсередини з вибраною олією. Потім надішліть папір на правильному місці - на спеціальне утримання. й

«Процедуру простий, приємний запах триває дуже довго. Іноді я додаю пару крапель один раз на тиждень, якщо я хочу, щоб запах був ще сильніше.



Жінка також пояснює, як контролювати чистоту підлоги в туалеті, тому що неприємний запах тут виникає з причини. Перш за все, додається трохи рідкого мила до води, а потім ця суміш ретельно зволожує брудну поверхню.

«Після зволоження, я посипаю звичайну соди випічки. Чим сильніше запах, тим більше содова я розсіювач на підлозі. Тоді я піду, щоб зробити свій бізнес протягом 15-20 хвилин, каже блогер.



Коли я прийшов, я заливу соду з столовим оцтом, починається хімічна реакція, хороша реакція. Вам необхідно залишити ще 10-15 хвилин. Після цього вам доведеться покласти на рукавички, взяти рогатку і просто помити підлогу. Немає запаху зліва. Просто не забудьте провітрювати приміщення, згадує Ольга Папсуєва.



Після таких простих маніпуляцій запах довго не турбувати, а використання ванної кімнати перестануть викликати неприємні емоції. Намагатися.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное