Торт "Наполона" і можна запікати його в каструлі

Цей торт дуже класний, якщо тільки тому, що він не варений як всім іншим. Дружина Skyped відвідала друга, і вона просто знайшла рецепт в Інтернеті. А потім вони зварилися разом з там, а потім ма каже: «Наташа заражала мене з цим тортом прямо зараз, я буду робити це теж». Приходьте, подивіться, чи є там щось конденсоване? Звичайно, є, тиждень тому спеціально упакована коробка.



Що я можу сказати, це було дуже великим! Я був на кухні під час випробування, тому я написав його вниз. Я частина редакційної колегії. "Сайт"Я хочу поділитися цим рецептом. І ось ми Торт Наполеон в сковороді!



Торт в сковороді з конденсованими інгредієнтами для тіста
  • Згущене молоко 1 заборона.
  • 1 яйце.
  • содова стьобана оцтом 1 ч.л.
  • 450г пшеничного борошна


Вершкові інгредієнти
  • 500 мл молока
  • 200г вершкове масло
  • 2 яйця.
  • 2 ст.л. борошна
  • 1 ст. цукру
  • 1p ванільний цукор
  • 1 ст. горіхи для посипання торта


Підготовка
  1. Починайте з вершками, тому що торти варять дуже швидко. Залийте молоко в сковороду, додайте яйця, дві столові ложки борошна, склянку звичайного цукру і мішок ванілі, добре збити і покласти на повільний вогонь. Приготуйте вершки до загущеного, потім додайте масло, знову перемішайте і закрийте, щоб крем не встигав охолонути.



  2. У зручному контейнері залити конденсат, додати яйця і ретельно перемішати. Час додавати соди і поступово додати борошно. Визначте, що тісто готовий складно заважати ложкою. Поставте на стіл.



  3. Не потрібно додавати багато борошна до тесту так, щоб не забити його. Має бути м'яким. Дуже добре перемішати. Тепер потрібно розділити його на вісім звичайних рівних частин.



  4. Розгорніть кожен шматок в тістечка, тепер прийшов час, щоб відправити їх в каструлю. Вогнем є середній, тістечка запікають досить швидко. Усього лише хвилину потрібно перевернути на іншу сторону. Після того, як всі вісім тортів готові, їх потрібно підрізати до того ж розміру пластиною.



  5. Крем ще спекотний. Покладіть їх в чергу скоринки, акуратно змащуйте верхню і бокову сторону з залишками. Подрібніть обрізки руками в кришку, перемішайте її подрібненими горіхами, тепер торт можна посипати. Безкоштовно!





Наполеон повинен стояти протягом декількох годин, щоб отримати добре замочений. Смак був великим, але для мене це був самий незвичайний. торт-мейкй Поділіться рецептом з іншими, дайте їм також спробувати дізнатися нову техніку приготування, а в коментарях обов'язково писати про ваші враження. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное