Майстерність виготовлення саморобних бункерів і тортів

Привіт, шановні випічка дам. Сьогодні я хочу поділитися ідеальним рецептом для домашніх тортів. Для випікання необхідно провітрювати, тісто необхідно м'яким, як вниз. Я поговорю про тонкощі приготування найделікатного тесту без додавання вершкового масла.

Я пам'ятаю, коли я був дитиною, допомагаючи мамі з випічкою. Я прокочував тісто і спробував ліпити дрібні тістечка, які виходили як булочки без начинки. Моя мама знає багато способів приготування: це її улюблений рецепт.



Буни в домашніх умовах Інгредієнти для тесту
  • 20-25г свіжих дріжджів
  • 1 ч.л. солі
  • 2 ст. цукру
  • курячі яйця
  • 250 мл теплого молока
  • 4-6 ст.л. рослинної олії
  • 500г борошна




Підготовка тесту
  1. Візьміть молоко і залийте її в чашу. Додаємо дріжджі, вершкове масло, куряче яйце, цукор і ретельно перемішуємо.



  2. Поступово заливаємо сіяне борошно, перемішуємо м'яке тісто і закриваємо кришкою. Поставте в тепле місце - можна використовувати раковину з теплою водою або в духовці з низькою температурою.



  3. Випікати за 25 хвилин при температурі 180-200 градусів. Тісто варто придбати золотистий відтінок. Можна використовувати для випічки бісквітів, пирогів - якісь душі бажання.





Я також хочу розповісти про те, як я використовую це тісто, щоб зробити булочки і домашній хліб. Випічка виходить тонкою, хрусткою скоринкою, для якої нам знадобиться глазур.

Глазові інгредієнти
  • 6 г свіжих дріжджів
  • 2/3 ст. цукру
  • 35 мл теплої води
  • щіпка
  • льон-тбсп рослинне масло
  • 50г рис борошна


Зварювальні бункери
  1. Ретельно перемішати цукор, дріжджі, сіль, вершкове масло і рисове борошно. Додайте теплу воду і продовжуйте заважати: слід отримати глазур, схожу на саморобну сметану. Якщо суміш занадто товста, можна розвести водою.



  2. Готову масу залишають настоюватися протягом 20 хвилин. Хлібні вироби необхідно добре замочити готовою глазур'ю. Ми використовуємо силіконову щітку для цього, ретельно змащуючи перед випіканням.



  3. Спас. свінгери запіканий протягом 20-25 хвилин при температурі 180 градусів. Я рекомендую залишити хліб водою за перші 10 хвилин випічки. Для бункерів використовуйте воду до самого закінчення варіння. Це необхідно для того, щоб надати випікання хрустким, золотистим скоринкою.





Цей рецепт універсальний і спрощений випічкай Спробуйте різні варіанти випічки в домашніх умовах - ви обов'язково отримаєте щось цікаве. Разом з редакційною колегією "Сайт" Бажаю Вам добре здоров'я, подбати про себе і ваших близьких. Книжковий апетит і найрізноманітніші скоринки!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное