Який колір стін в будинку?

Я думаю про ремонт. Якщо душа просить оновлення, чому не змінить щось в своєму будинку? Можливо, це ідеальний час для звички І зробити його комфортно!

Сьогодні видання. "Сайт" Приготовлений розмальовкиПеретворення атмосфери квартири. Під час карантину я покажу в береті художника, пофарбувавши передпокій. Збережемо на балконі.



Кольори стін в інтер'єрі
  1. "Гуакамоле"
    Цей теплий і приємний відтінок оливкового кольору краще підійде, якщо ви хочете освіжити простір квартири і використовувати модні кольори стін. інтер'єр 2019й На фоні цього відтінку будуть виглядати тропічні кімнатні рослини та принти. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Оливкова в оформленні інтер'єру? Оливковий відтінок в оформленні інтер'єру - чудовий вибір. Чому? Його м'який і елегантний відтінок відповідає всім архітектурним і декоративним стилям. Дуже простий і зрозумілий для використання в інтер'єрі. Цей колір підходить для вас, якщо ви хочете змінити і дотримуватися тенденцій - він буде грати в ідеальний фон. Оливка впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення, як основного елемента, так і декору: в розписі, меблі або декоративні деталі, такі як подушки, світильники і навіть килими. Золотий засіб між сірим і зеленим – не так нейтральним, але ненасиченим і не «пробиваючи на ковдрі». Так, це чудовий вибір для монохромного, що не буде нудно? Оливка добре поєднується з необробленим деревом. Найкраще вибрати світлу дерево, таку як бука, сосни або дуб. Якщо темний відтінок оливки також повинен бути більш яскравим і насиченим. Ще однією можливістю її «інтродукції» є золоті відтінки, це зробить їх більш м'якими і буде гармонізувати добре. Отже, якщо у вас є кілька мідних відтінків, перейдіть за неї? Як вам подобається цей колір в інтер'єрі? Ми вважаємо, що є місце для прогулянок і досягнення неймовірних комбінацій.

    A post shared by Argo Interior Centre (@argomogilev) 28 лютого 2020 в 10:42am PST



    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Чи є час мріяти про майбутній красивий будинок, якщо ви карантинуєтеся через сучасний навколишнє середовище? Звертайтесь! Визначте вимоги до рівня та якості вашого майбутнього життя, кольорів та стильних рішень. Ви можете вибрати інтер'єри на Pinterest. Як дизайнери, важливо зрозуміти смаки. Наприклад, зелений асортимент в інтер'єрі підійде вам, якщо ви хочете відчути спокій і комфорт в домашніх умовах. У Стародавньої Індії зелене вважається «поганим гармонізатором». А додавання природного аспекту в інтер'єр створить особливу приємну атмосферу! У такому просторі втрачені ресурси будуть відновлені швидше. Ми бажаємо вам залишатися спокійним і сподіваємось, що найближчим часом ми повернемося на трек?

    Пост спільного дизайну інтер'єру? CG.Design (@creategreat_design) на 20 березня 2020 в 6:28am PDT



    Варто поєднувати меблі і текстиль з ним в теплих тонах, так як холодні можуть входити в суперечку з ним.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Якщо ви хочете створити благородну атмосферу в будинку з нотами давнього або класичного стилю, оберіть оливковий колір для інтер'єру. Створений, консервативний, для тих, хто не хоче кинути в будь-яку точку, він створить крутий і спокійний настрій в кімнаті, принесуть тяжкість і баланс. Оливковий колір часто зустрічається в італійських інтер'єрах, середземноморських і етно-стилях. Щоб підкреслити стриманість оливкової, зробивши інтер'єр строгим, орієнтуючись на хромовані деталі, дзеркальні і скляні поверхні. А меблі цього відтінку прекрасно поєднується з білим і золотом тоном. #перший ремонт будівельників #інтер'єрний дизайн #проектний номер #оливковий інтер'єр #проект квартири

    A post shared by Ремонт Apartment Єкатерінбург (@pervostroitel_remont) на 31 січня 2019 в 5:22am PST



  2. Дов.
    Сірі і світлі сірі відтінки поєднують універсальність і елегантність. Цей тон можна застосувати в будь-якому стилі, в будь-якому номері. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Друзі, сьогодні я почав з спальні на @berg.interior, і я пропоную закінчити з однаково яскравою і цікавою вітальнею. Ви погоджуєтесь, що проект ???? Всі інтер'єри вітальні ви можете побачити мій тематичний #berg_livingroom Автор: великий дизайнер ??? Анна Васильєва Фото ?: Євген Куліба Стилист ?: Ксенія Breivo #berginterior @couture.interiors @ Євгенійkulibaba @breivo

    Пост спільного між інтер'єрами та дизайнами (@berg.interior) 9 лютого 2020 р. о 6:52am PST



    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Друзі, клацніть по галереї кухонної зони в квартирі студії, як поєднати сірий з золотом? Всі кухні зібрані на мою тематичну #berg_kitchen Автор ????: Антоніна Шинцугова Фото ?: Сергій Ананєв Стилист ?: Дар'я Григорієва в #бронзи @antoninasinchugova @sergeyananiev @d_grigorieva

    Пост поділений інтер'єрами та розробками (@berg.interior) 27 лютого 2020 в 7:45am PST



    Досить легко розширити невелику площу і досить багатогранно велика кімната І запобігти появі смертності і неадекватності.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Роз’яснення щодо дизайну @by_betina

    A post shared by Інтер'єр & More (@myinterior) на 25 березня 2020 в 6:40am PDT



  3. "Крем де Пече"
    Відтінок світлого персика порадує не тільки чарівними дамами, але і міцною половиною людства з м'якістю і легкості. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Верхній декор, любляючи пастельні тони та налаштування мистецтва? @iwona_boho_home

    A post shared by Інтер'єр & More (@myinterior) на Jan 12, 2020 в 4:26am PST



    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Інтер'єр дитячої кімнати для маленьких князів ? Я впевнений, що це мрія для будь-якої дівчини? Ви погоджуєтесь, що інтер'єр просто чудовий? На мій профіль @berg. інтер'єр зібрав тільки найхолодніші? інтер'єри, приходять в, ви пошкодуєте? Автор?: Леся Печенкіна #berg_kids @leya.pechenkina

    Останнє повідомлення від Interiors and Designs (@berg.interior) на 19 листопада 2019 в 1:14am PST



    Для маленької спальні, вітальні або дитячої дівчини. Допомагає створити камерний і легкий простір, який регулюється на спокій і відпочинок.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Життя без затирання - що я уявляю життя без калорій. Чисті двері на небо.

    A post shared by Homepolish (@homepolish) на Sep 8, 2019 в 6:31am PDT



  4. "Коал-чорний"
    Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. При використанні правильно, в ній працюють чудеса і здатні перетворити квартиру в найбільш затишне і комфортне місце в світі. Чорний колір гармонійно поєднується з різними видами деревини і золотистих предметів інтер'єру. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Кредит @huizedop

    A post shared by Інтер'єр & More (@myinterior) на 23 березня 2018 в 5:22am PDT



    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Інтер'єрНатхнення: Цей монохромний шедевр дизайнера Phoebe Nicol приймає концепцію контрбалансу на новий (і більше літровий) рівень. Ми говоримо про кухонний стіл, а також як добре прокладені застібки і сріблястий шприц зберігання зміщених шаф і відсутність обладнання нижче. Розглядаємо нашу мисливцю зеленою гармонією. Фото Фелі ліс.

    A post shared by Homepolish (@homepolish) на Липень 31, 2019 в 1:09pm PDT



    У поєднанні з світло-бежевим, цей відтінок здатний створити відокремлений захищений простір, де ви можете насолоджуватися спокійним і тихим відтінком від метушні і суєти міста, що важливо в поточній ситуації в світі.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Дизайн вітальні від @huizedop #livingroom #home #decor #interiordecor #top #love #love #love #loveatfirstsight #beautiful

    Останнє повідомлення від Interior & More (@myinterior) на Грудня 11, 2019 в 12:48am PST



  5. "Нова м'ята"
    Багато дизайнерів вважають найбільш перспективним відтінком 2020 року. Цей колір дає відчуття легкості, повітряності і чистоти, знімає втому і створює гарний настрій. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    @neon_doves ефективно вдарив перший раз домашній джекпот, коли вона виявила цей чарівний стиль майстра. Ось, щоб надія сьогодні приносить трохи удачі всім іншим. ? (Image: @ellie.lillstromá: @neon_doves)

    A post shared by Apartment Therapy (@apartmentтерапія) на 17 березня 2018 в 10:22am PDT



    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    #мінт колір. Насправді цей колір не має нічого спільного з рослиною, з якого він отримав свою назву. Порівняно з листям м'яти, це не так травний зелений, але його близько до дуже світло-синього. Так як колір м'яти натуральний, він сприймається як свіжі, сприяють відпочинку і миру. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

    A post shared by @ my_medlee on Мар 1, 2020 в 1:51am PST



    Він добре поєднується з білим, проте разом вони створюють холодне поєднання, яке буде виглядати добре тільки на південних країнах з спекотним сонцем.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Колір настрій...міні? В інтер'єрі можна знайти не тільки в морському стилі, популярний колір використовується все частіше в меблів, текстилі і обробці. Калмування і охолоджуючий ефект підходить для інтер'єру будь-якого приміщення. М'ятний відтінок називається поєднанням синього і зеленого, інтенсивність м'яти залежить від поширеності певного кольору. Отриманий м'ят не має прямого відношення до кольору листя м'яти. Тип м'яти можна вважати ментолом, бірюзовим в світлій тіні, кольором морської піни і світлого фісташкового. Як і вся група зелених відтінків, м'ята позитивно впливає на психіку, мелодії для релаксу, вигідно впливає на роботу органів зору. У класичному інтер'єрі м'ятні монохромні стіни поєднуються з штукатуркою, високою білою стелю і паркетною дошкою. Якщо використовується яскрава оббивка, то її слід повторювати в шторах або ламбрекенах. У інтер'єрі мінімалізм підійде смугасті стіни або пофарбовані геометрією. Шпалери можуть бути фактурними, прикрашеними картинами в рамці. Великі візерунки і поєднання більш ніж трьох кольорів в одній кімнаті неприпустимо. У стилі прованс м'ят може бути основним кольором, його можна пофарбувати і злегка розбити меблі, стіни з трамваю або з квітковими шпалерами. Сірий тюль з м'ятою фильгою або білого кольору і м'яти штор-кафе прикрасить приміщення. Стиль країни поєднується з легкими і темними відтінками коричневого, бежевого. Рушний стиль прикрашений подушками, чохлами і ковдрами, текстилем і шторами в м'ятному відтінку. Морський інтер'єр поєднує в собі пастельну холодну палітру: синій, синій, бірюзовий, зелений і м'ята. Стіни можна в широкій смузі, монохромні, штори повторюють візерунок на подушки. Тюль вибраний світло і напівпрозорий.

    Останнє повідомлення від Remont і Відправлення Челябінськ ??? (@174_remonta) 11 листопада 2019 в 12:27am PST



  6. "Галко-блакитний".
    Інститут Pantone Color вибрав асоціацію з космосом, створивши назву для цього глибокого темно-синього відтінку, не збігаючись з тим, що цей колір дійсно позбавляє від спокійного вибухозахисту. Створює відчуття тяжкості і спокійності. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Спальня в темно-синій колір модна, стильна і, головне, дуже затишна. Для цього інтер'єру дизайнери від Terre Grise Studio вибрали глибокий матовий відтінок Ardoise Bleue від Argile's "Couleurs de Terre" палітри.

    A post shared by Argile (@argileru) 25 березня 2020 в 8:38am PDT



    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Друзі, в галереї еу дизайн-проект маленької гостьової ванної кімнати, площею ? кв.м. Ви просто повинні дати оцінку цього проекту, подякувати вам заздалегідь. Автор ????: Дизайн студії Кардіє @interior_design_spb ?. Не забудьте мій струм (??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? #berginterior #berg_bathroom ??

    Пост поділений інтер'єрами та дизайнами (@berg.interior) 24 березня 2020 року о 12:58am PDT



    «Галко-блакитний» буде доречно в спальні або дитячій кімнаті, підійде для оформлення офісу або зонування робочої зони, і стане незвичайним рішенням для коридору. Добре поєднується з темно-синім, блакитним, білим і сріблом.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Друзі, я завжди намагаюся порадувати вас найхолодніші проекти, я сподіваюся, що ви цінуєте цей дизайн кухні. Підпишіться на те, що вам сподобалося про дизайн кухні. Як я писав вище, а точніше, я можу, що у мене є найбільш бомба інтер'єри в @berg. інтер'єр! Автор ?: Дизайн студії BALCN та Анастасія Фролова х #berg_kitchen @balcon. Студія х #kitchendesign #kitchenaid #kitchendecor #kitchensofinstagram #kitcheninspiration #чорнийinterior #kitchendesignideas #interiordesignideas #kitchen #kitchen #kitchendesign #idea #idea #ideokitchen #interiorkitchen #interiorkitchen #interiorkitchen #interiorkitourkits #interiorkit #interiorkit #interiorkit #interiorkit #interiortiers #interiorior #interiore

    Пост поділений інтер'єрами та дизайнами (@berg.interior) на 3 січня 2020 в 5:52am PST



  7. помаранчевий тигр.
    Енергетичний теплий помаранчевий заряджає простір будинку енергією, робить приміщення насиченим і живим. Як колір стін або великих об'єктів особливо підходить для кімнат з вікнами на північ. Також буде цікавим рішенням для ванної кімнати. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Який номер ви думаєте це, хлопчики або дівчата? Чому б ви сказали, що? Дизайн-проект від студії дизайну @braintwister. дизайн › #berg_kids ›

    Пост спільного між інтер'єрами та дизайнами (@berg.interior) 28 травня 2019 в 8:34am PDT



    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Друзі, підніме настрій з таким цікавим і живим інтер'єром (як через галерею), що він не сумний, адже літо йде. Які емоції зробили цей інтер'єр? Автор: ЗЕ ФОНДВОРКМ #berg_bathroom Веб-камера

    Пост поділений інтер'єрами та розробками (@berg.interior) 26 вересня 2019 р. о 1:49



    А якщо ви хочете відтінити яскравий акцент, використовуйте прохолодні світлі тони білого або синього кольору.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Друзі, в галереї олово з черепицею terazzo і соковитою червоно-помаранчевою ? колір! Що ви думаєте, будьте квіткою? Дизайн цього проекту ???: Аріна Троілова @troilova_arina #berg_bathroom

    Пост поділений інтер'єрами та розробками (@berg.interior) 20 серпня 2019 в 1:31am PDT



  8. білий
    Білий, безумовно, самий універсальний колір, який найчастіше використовується в оформленні номерів. Особливо це стосується сучасного скандинавського стилю і неонордичного стилю. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Друзі, ми проводимо останні вихідні дні року з такими красивими яскравими інтер'єрами кухні-вітальня (реа ? кв.м.). Як це? Залишаю мене, що у мене є тематичні хештеги: • кухні #berg_kitchen • вітальні #berg_livingкімната Автор: Студія дизайну балкона › #berginterior @balcon.studio ›

    Пост спільного з інтер'єрами та дизайнами (@berg.interior) 29 грудня 2019 р. о 2:54



    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Кілька хвилин в нашому кав'ярні шахи підручник ми зрозуміли, що ми не будемо витрачати всю ніч тут, як лицар-в L-подібним вирізом від крісла до бару до дивана і назад. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Дизайн @amycourtneydesign / Фото @patrickclinephotography

    A post shared by Homepolish (@homepolish) 27 серпня 2019 в 5:50pm PDT



    білий зрілі Додає повітря і світло, робить невеликий простір красивим і легким. На білому фоні текстура дерева добре виглядає: разом вони створюють приємну, затишну атмосферу. Ви можете поєднуватися з будь-яким кольором!

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Як зробити все сьогодні? (через @theressnowplacelikehome).

    A post shared by Apartment Therapy (@apartmentтерапія) на 21 березня 2020 в 5:01am PDT





Редакційна колегія Також я пропоную познайомитися з вибором стильних інтер'єрів квартир в відтінках зеленого. Тема весняної свіжості ніколи не виходить з моди!



Використовуйте свій карантинний час як можливість поліпшити атмосферай Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я щиро бажаю вам добре здоров'я, гарного настрою і успішних змін!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное