Інструкція по виготовленню пирога з сосниками

Я сидю в карантині, але я намагаюся використовувати цей час з користю - я пізнаю англійську і зіпсую домашній смачну домашню їжу. Так як не турбувати або панікувати, я роблю торти. Недавній пошук - це повітряний торт з збереженій

Цей торт обов'язково порадує всіх ваших родичів своїм чудовим ніжним смаком! Для чаю або кави відмінно підійде. Рецепт простий, і він неймовірно смачний!



Пиріг з сосниками в духовці Сьогодні видання "Сайт" ділитися інструкціями приготування ананас пирігй Так ніжний, що він буквально розтоплює у роті!

інгредієнти
  • 580г консервованих соснових сосновок (1 консерв)
  • 3 яйця
  • 260г борошна
  • 160г цукру
  • 160 мл молока
  • 120г вершкове масло
  • 10г ванільний цукор
  • 10г розпушувач
  • щіпка
  • журавлини




Підготовка
  1. Додайте розпушувач для розсіяного борошна. Дивитися його.



  2. У окремій ємності збийте розм'якшене вершкове масло з половиною цукром. Олія повинна стати більш легкою і більш повітряною.
  3. В іншій окремій мисці перемішати яйця з щіпкою солі, ванільним цукром і залишився цукром. Добре збийте все міксером, щоб збільшити масу на 2-3 рази. У 3 дози додайте збите масло до цієї маси, збиваючи її міксером.



  4. Додайте до тесту тепле молоко, перемішайте його. Посипати все борошно і збити міксером знову в однорідне тісто.
  5. Змастити форму для випічки невеликим шматочком вершкового масла, злегка посипати борошном і залити тісто. По-справжньому розподіліть тісто по всій формі.



  6. Нарізати ананасові кільця навпіл і покласти їх на тісто трохи тиску. Для краси прикраси торта з замороженою журавлиною. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 40 хвилин до готовності. Перевірте готовність з дерев'яною паличкою.



  7. Це, вся в соку Пінас готовий. Бон придаток!





Редакційна колегія Також я пропоную познайомитися з рецептом для домашнього торта з сосниками. Інгредієнти для цієї солодкості потребують найбільш звичайних, в екстремальних випадках можна навіть замінити сосни з чимось. Торт ще буде солодким і ароматним. По-справжньому, весняний десерт!





У вас є десерт. Головна Будь-який день Це випадок, коли він не тільки красивий, але і дуже смачний. Підготовка дуже проста і не має Обов'язково спробуйте, ваш будинок обов'язково оцінить цей рецепт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное