Що потрібно прочитати в складних моментах

Ми всі люди. Для простих людей гріхувати і робити речі, які скоро будуть шкодувати. Коли ми усвідомлюємо наші гріхи, ми попросимо прощення. Тільки щира пентенсія звільняє душу від гріха.



Старший Антхімус святого Анни розповів про покаяння: Що робити ті, хто бруд на обличчі і руки? Вони відкривають кран таким чином, що вода перетікає в до тих пір, поки вони не змиваються. Імітуємо їх. Ми відкриваємо не одне, але два торкніться, наші очі, щоб з них пливуть рясні сльози пентенсії, які змивають всі отрути світанку, які запилювалися і розфарбовували нашу погану душу. Тільки розриви пентенсії можуть очистити душу. й



Ми не можемо залишити помилки минулого, і перейдемо. І сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, як торкатися від серця і як допомогти. псальмізмй

Український переклад І. Огієнка Біловодці перетворюються на псальми в складних і радісних моментах життя. У кожному з них можна знайти комфорт і радість для серця. Всі вони були сформовані протягом восьми століть і перевозять досвід різних людей. У житті, як і в нашому житті, так і заспокоїлися і радість, любов і добробут.



Не було без гріхів. Проста людина не може жити безстрашним життям. Після того, як гріх настає відступ. Ось чому ми говоримо щось особливе. Молитва - Сальм 50й Презентативний псальм допомагає очистити душу гріху і пам'ятати, чому не варто відвертатися від Господа.

2776895

У мене є милосердя, Боже, згідно з величезністю вашої милосердя, і очищайте свою нерівність, відповідно до безліччю ваших боунтів. Помийте мене від моєї нерівності, і очищайте мене від мого гріха; для мене знаю мій нерівність, і мій гріх до мене виходить. Для того, щоб ви були обгрунтовані у своїх словах, і завоювати вас у всіх місцях.

Поведінка, я захотівся в нерівності, і в гріхах моя мама народилася. Поведінка, ви любили правду, Ваша невідома і секретна мудрість розкрила мене. Посипати мене гісопом і я буду очищати; мити мене, і я буду біліше снігу. Подаруйте мені радість і радість; хмільні кістки будуть радіти. Поверніть обличчя від мого гріха і очищайте всі мої нерівності. Зроби чистого серця в мене, Боже, і поновлю свій дух в мій вомбі.



Не відхиляйте мене від вашої присутності, і не відчуйте свого Святого Духа від мене. Подаруйте мені радість вашого спасіння і зміцнити мене Духом Господнього. Я навчаю твоїй шлях, і відвертаю вас. Язик буде радіти праву. Господи, відкривати мій рот, і мій рот буде оголошувати свою хваллю.

Якщо ви хочете бути жертвою, ви подаруєте бути забійними: пекарні пропозиції не порадують вас. Дух Божої Матері зламаний; Боже серце зламаний і нехайним. Задоволення, Господи, з Твою гарною насолодою Зіон, і дайте стіни Єрусалиму будувати. Потім будь ласка, жертву праведності, виснаження і опіку, а потім покладуть кальмари на вівтарі.

р.

У цьому відео ви можете почути революцію серця 50-ї Псалми.

https://www.youtube.com/watch? v=OVLQNXwBK1E

Це ці лінії, які допоможуть кожному з нас у складних випадках прилипати до істинного шляху і не відвертатися від неї. Господи почнеться, прогадувати гріхи, і допомогти вам отримати віру.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное