Котлети у вигляді груші і як їх приготувати

Ці домашні пиріжки нагадують рецепт в Києві. Тільки тут використовується фарш, на відміну від класичного рецепта. Дуже апетитна.

Я не знаю людей, які не люблять мене. труси з гарніром пюре. Додати до цього трохи зеленого - і просто пальцями близько. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Разом з редакційною колегією "Сайт" Ми готуємо за перевіреним часом рецептом.



Котлети в домашніх умовах Інгредієнти
  • 700г куряче філе
  • 25г свіжого лофа
  • 50г лард
  • 1 цибулина
  • сіль
  • перець




Підготовка
  1. Куряче філе, скибочку замоченого лофа і невелика частина льоду проходить через м'ясорубку. Додайте дрібно нарізані цибулю, сіль і перець.



  2. М'ясо необхідно добре перемішати і збити. Потім поставте отриману масу в холодильник на пару годин.



  3. Формувати зав'язки: всередині кожного покласти шматок замороженого масла і додати трохи кропу. Щоб зробити його простіше варити, ці заготовки потрібно злегка заморожувати.



  4. Для котлетів потрібна подвійна сковорода. Кріплення яєць, додавання борошна і тріщин. Другий хліб – додаємо тріщини і яйця знову.



  5. Ярослав глибока глоткай Приносимо її до готовності слабким відваром. За кілька хвилин і страва готова.





Олія з котлетів випливає з оригінального, згідно з київським рецептом. Домашні пиріжки соковиті і поживні. Чудово поєднується з розім'яним гарніром, а також прекрасно підійде як основне харчування. Ви можете творчо подавати в столик і зробити дизайн у вигляді груші. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное