Проста і потужна молитва для всіх лікарів.

Мій син - лікар. В той час як багато хто з нас в карантині, Олексій, як його колеги, економить життя 12 годин на добу. Я променю для нього і для кожного лікаря в світі. В цей непростий час молитва - це те, що ми можемо надії.

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти молитва за підтримки всіх лікарів. Ми вдячні медичним фахівцям за свою роботу!

Молитва лікаря



Молитва для рук лікарів Все молитва вимагає особливої уваги і концентрації. Перед тим як промити, потрібно очистити ваші думки і налаштовувати виключно на позитивний. Молитва для себе і для коханої людини повинна бути надзвичайно щирою і відчуженою, і кожне слово його збалансоване і значуще.



«Би молитви Пресвятої Богородиці і всіх святих, О Господи, всіх лікарів по всій землі, руки благословення, що вони не можуть робити помилкові діагнози, щоб вони не могли здійснювати помилкові процедури.

Увімкніть тих, хто не вірить у віру, хрещення небаптованих, відправляйте їх до шляхів збереження цілющої пентенсії, грацією вимити їх рясно, зрощувати їх, очищати їх, освячення і заздоровити їх духовно, духовно, благодать, прощення від гріха від небесного розкриваються, в дорозі Правда прямо і частково їх тіло вашої більшості чистої в кінному житті і безкровному крові, щоб мити гріх і зберегти їх гріхкі душі.



І даруйте їм доброту і доброту. Успіх у хороших роботах, віра сильний, безшумний мирний християнський життя, комфортний старий вік, безболісна мирна християнська смерть у віці, вічний відпочинок, вічний блаженство, Царство Небесної апробації та гарне реагування на вашу страшну суддю, як вони, Боже.

Про нас і дати нам те ж саме. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амен.



Ти можеш молитися у власних словах, головне з серця, адже молитва – це розмова з Богом, тому не обов’язково навчається слів.

Я також хочу сказати, що ви дуже Допомога лікарямЯкщо дотримуватися карантину. Уважно мити руки, намагатися виходити менше і мати мінімальний контакт з людьми, допомогти тим, хто потребує вашої допомоги. І найголовніше – не засіяти паніку, підтримувати санність і зміцнити імунітет!



Псалтер є одним з найважливіших книг для християни. Живителі перетворюються на псальми в складних і радісних моментах життя. У кожному з них можна знайти комфорт і радість для серця.

Я пропоную вам дізнатися, як п'ятити з чистого серця і як читати псалми. Він допомагає очистити душу гріху і пам'ятати, чому не варто відвертатися від Господа.





У ці непрості часи молитися Богові за допомогу і допомогу, тоді Господь не відмовляється від вас, прощення гріхів і допомогти вам отримати віру, захистити близьких. І якщо хтось хворий, це допоможе в труднощіх лікування.

Будь-який траурнийВи відчуєте спокій і спокій не доступні для будь-яких поведінок, адже Господь буде з вами, захистить вас від усього зла.

Я чуйно охоплюю всіх лікарів і бажаю їм добре здоров'я, силу і гармонію в душі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное