Інструкція для приготування печива "Хризантем"

Сьогодні, коли я промив м'ясорубку після варіння фаршу, я раптом пам'ятав одну дивну річ. кішкай Він також був покликаний настільки красиво, в квіткових умовах - "Хризантем".

Я пам'ятаю Бабця замісити тісто, проходячи його через болгарку. Печиво «Chrysanthemum» - пам'ять дитинства. Як виглядає чарівний, чесно.

Р



Печиво "Хризантем" через м'ясорубку Сьогодні редакція "Сайт" Поділіться інструкціями приготування найсмачніших Хризантем домашній печивой Мій прекрасний бабуся рецепт!

інгредієнти
  • 200г вершкове масло
  • 2 яйця
  • 1 ст. цукру
  • 2 ст. майонезу
  • 600г борошна
  • 1г ванілін
  • 1 ч.л. розпушувача
  • щіпка




Підготовка
  1. У зручному контейнері збити яйця цукром. Масло в паровій бані.



  2. Додати в збиті яйця з цукром розтоплений маслом і майонезом. Добре промийте, а потім залийте половину борошна, ванілін, розпушувач і щіпку солі. Натирайте, потім поступово додайте решту борошна.



  3. Змішайте тісто, а потім кладемо її в просвіт. Тісто повинна бути еластичною, яка добре ліпиться і не прилипає до рук і столу. Загорніть тісто в харчовій плівці і поставте в холодильник на півгодини.



  4. Приготувати болгарку. Візьміть частину тесту і вичавіть м'ясорубку в отвір. Прокрутіть м'ясорубку так, щоб тісто виходить на 1,5 сантиметра. Потім захопіть його рукою, проведіть через м'ясорубку, щоб виготовити близько 7 сантиметрів тесту, і зріжте його ножем. Зверніть увагу, що краще різати близько до м'ясорубки так, щоб край наступного печива не прилипав разом. Натиснути краю з пальцями, щоб печиво не зламалися.

    3610Р. 4200Р.



  5. Поставте печиво на сковороду пергаментом. Додайте заготовки трохи на лічильник при кімнатній температурі. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом півгодини до готовності.



  6. Охолоджені готові печиво можна злегка посипати порошковій Бодибилдерши!





Зауважте, що цей тип тесту дуже «афраїд» сторонніх, старих жирів, які можуть залишатися на стравах і інструментах. Перед тим як почати приготування тіста, ретельно промийте всю техніку за допомогою знежирення миючого засобу, щоб гарантувати красиву структуру, аромат і відмінний смак ваших майбутніх продуктів.



Як бачите, форма квітки в цьому cookie буквально «світлий рух руки», тому ввімкніть свою фантазію і подаруйте свої вироби не тільки оригінальним правильним, але і міцно крихкою формою, налаштувавши болгарку відповідно. Також можна натерти тісто на тертці (для цього тримати його в морозильній камері довше) і зробити ще світліше і повітряно-розвантажувальні вироби.

Спробуйте смачно і смачно ароматВаша сім'я обов'язково оцінить її!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное