Чому багато жінок перестати використовувати туш

Якщо я попросив 3 роки тому вибрати тільки один елемент від макіяжу, без якого я не міг жити, це, безумовно, будеМалкaй Але зараз змінилися світові тенденції косметології та ставлення до цього продукту.

Я дав тушку 6 місяців тому, і тепер він став трендом. Жінки масово надсилають туші в облив. Яка причина? Редакція "Сайт" Я вирішив приїхати до допомоги своїх шановних читачів і дати відповідь на питання: чому багато жінок перестають існувати? Малкa для вій. Хто думав?



Макіяж залишається обов'язковою для багатьох жінок. Якщо тіні, бронза, родзинка використовується частіше для спеціальних заходів, то тушкара давно була найпопулярнішим атрибутом добового макіяжу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чжу надзвичайно об'ємом Маскара Один Tremendous Challenge Ординарні вії! Клінічно перевірений, помітний об'єм після першого щіткового інсульту ✔️ Вплив на 24 години ✔️ Революційна щітка для екстремального об'єму вій має щетинки з мікропорами ✔️ Безщільно кремова формула з півсферами, які охоплюють вії, відновлюють їх фактуру, потовщення і створення об'єму. ?1 3в 9 ГРН? Легенда 5-в-1 тушара в новій версії XXL з ефектом мегаоб'ю. Ексклюзивна Чудова щітка з запатентованою технологією Dual Core, оновлена формула для ультрапотужності - один штрих щітки, а обсяг запаморочення готовий! Gives megavolume завдяки технології Dual Core з жорстким стрижнем і м'якими бристами різної довжини для об'єму XXL, довжини, згинання і поділу; Корми вії завдяки формулі з технологією Pro Lash на основі кокосової олії, яка запобігає втраті білка і сприяє росту вій; Вона не чіпляється до вій, не розсипається або поширюється. *За результатами тестування споживача ?1 UAH #carcasses #recommend #oriflame

Пост поділився Юлії Ященко (@iuliiamekhed) на 31 березня 2020 в 4:43am PDT



«Одно кілька рухів щітки – і довгі об’ємні вії вже створюють акцент на очах!» – розказав нам в рекламних роликах чергової інноваційної туші для вій. У нашій культурі довга вій ще вважається обов'язковим атрибутом умовно «красивої» жінки.

Тим не менш, це незамінне, швидко зникає від косметики багатьох жінок.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

quarantine має мене практикувати різні техніки ... @tylerdub008 одягає багато між Laura і я?

Останнє повідомлення від ?Manny Gutierrez (@mannymua733) на 25 березня 2020 в 12:04pm PDT



Перша причина полягає в тому, що косметичні компанії не включають її в їх асортимент. І що говорить багато! Зрозуміло, в продажу нам ідея, що красиві вії повинні виглядати точно так само, як постери, косметична компанія не в змозі винахідити туші, які б виконати всі свої обіцянки більш ніж сто років (перша тушка була випущена в 1913 році).

Чи дійсно менеджери вірять, що аудиторія надійна вірити в ці очевидні помилкові вії?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Сьогодні Я розповім про своє знайомство з тушю. Я працюю в якості майстра манікюру. Робота пила. Хто знає, він розуміє... І раптом спинка пила побачила мою око, як я почав чистити. І очі починають випікати... і ви просто повинні мити... Так для мене, вибираючи туші - це проблема. Ви не хочете використовувати водонепроникний постійно. Основні критерії вибору туші для мене: 1) поділити вілі і плями кожного 2) давали об'єм і подовжили 3) не випікали очі в разі сліз 4) не розсипалися ? І все це в Optimal Style ? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Це, довжина, обсяг і вигин однієї туші !!! Я отримав його на мій перший замовлення і впала в любов. Я дуже рекомендую! І в квітні з'явилася дія на неї. Хороша туш для всього UAH 89) Кількість обмежена!

Повідомлення від Business online Farmasi (@_irina_happy_life) на 31 березня 2020 в 1:07pm PDT



В результаті послуги, які не тільки допомагають досягти зовнішнього вигляду вій «як в рекламних оголошеннях», але і значно скорочують час на ранкові збори, стають більш популярними. І сьогодні це не тільки нарощування, десять видів яких ви будете запропоновані в будь-якому салоні, але і перм, ламінування і навіть колажування вій.

І тих, хто хоче виглядати розкішно прямо зараз і без особливої вартості, просто перейдіть до найближчого магазину косметики і купити підроблені вії за найнижчою ціною.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Добрий день, дорогі! П'ятниця? Приходьте до нас виразний і привабливий вигляд? +7 966 349-92-65 @das_lashes #Московський центр #фарбовані вії #фарбовані легінси #nasnichemoska #resnichemoska #resnichemoska #resnichemoska #resnichemoska #resnicheskama #resnicheskama #resnicheskama #resniches2d #resnicheskamsk

Пост спільного нарощування вій? Аеропорт (@das_lashes) 23 січ. 2020 в 11:16pm PST



Друга причина полягає в тому, що цей продукт є дорогою для виробників. Багато брендів додають його до своєї лінії лише після розробки певної бази клієнтів, яка довіряє їх. Наприклад, Glossier тільки недавно випустили свою першу тушю 3 роки після того, як він потрапив на ринок. Згідно з описом продукту, компанія повинна спробувати більше 240 рецептур, перш ніж знайти свою ідеальну тушю.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Mega-to-mega-to-mega-cheese!!!іу Забудьте рахунки-фактури? Не ви живете на палазо, і з нашим новим Карашесом Royal Lashes, ви можете відчути себе реальною королева? Ви хочете тушки? Написати на Direct Abo? (068)199-13-60 Марина... #lambreukray #order lambre #masks #lambreckrears #lambreroyallashes #lambreckie #lambreckie #lambrecke #lambreckrecknepre #lambreckrecosmetics #lambrechmelnick #lambreckamenets_podol #lambreckrechrechrechern #lambreckrecke #lambrecke #lambreckrecke #lambreckrecken @lambrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekrekre_m.

(@lambre_mari.ua) 31 березня 2020 р. о 1:20pm PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Формула туші для вій, збагачених кокосовою олією, піклується про вії і має приємний запах. Ціна: 160 руб. #cosmetics #makeup #beauty #shop#kbr#shopping#shopping#mascara #cosmetics #nalchik #kbr#makeup #beati_crime

Пост спільний магазин косметики. (@beauti_crime) на 31 березня 2020 в 3:45pm PDT



Багато хто тепер віддає перевагу ламінування вій, тому що економить час наносити туш в ранок і часу, щоб змити її. Крім того, ламіновані вілі дають можливість виглядати красиво і добре вкрито, як в тренажерному залі, так і в гості басейну, які не можна сказати про потоки під Малкaй І навіть якщо тушки говорять, що це водостійкий, це не завжди вірно.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Важливі аспекти ламінування: СКАЧАТИ, ПАРАЛЬНІСТЬ, ФУЛ ... і COMMANDATELY COMFUL носок. ЗЗЗЗОУТО _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ З 1:15-1:30? Ефект проведення 1-2,5 місяців, в залежності від росту вій. Не замочуйте вії за 6 годин? 500 грн. ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Пост спільного з ламінуванням брів (@yuliya_lash_vin) 27 березня 2020 в 12:14am PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ботокс вілі? Ламінування вій або брів 9т 0т 0т 0т. ламінування + Ботокс вій або брів 1т 1т 0т 0т р. Декорування і фарбування henna брови? 4 5 5 0 п. #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #blamination #

A post shared by LAMINATION and BOTOX LAMINA (@zhanna_lash_blg) на 31 березня 2020 в 10:08pm PDT



Якщо ви намагаєтеся проаналізувати всю гарячу тренди макіяжу В останні роки ми можемо відрізняти два напрямки: «інстаграм» макіяж в дусі модних блогерів і його повного протилежного – мінімалізму і простого стилю, в якому свобода експресії більш важлива, ніж неординарний «фаз на природну красу».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

П'ятниця нічний притулок в місці дискотека дивиться з шикарною @laurasanchezwhitesnow. Легкий glam з @lemonhead.la Violet Hour Spacepaste наноситься слабо пензлем (не турбувати, щоб очистити краю) і @shiseido Crystal Gel Gloss. #BeautyIsБринг

A post shared by BEAUTY IS BORING (@beautyisboring) на 27 березня 2020 в 7:01pm PDT



І в обох випадках туші для вій не дуже необхідно: інстасиві або віддають перевагу хибних вій до неї, або навіть роблять нарощування, а любителі краси від другої категорії, якщо вони використовують туш, то тільки кольорові або блискучі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Не так глибоко пурпур Насправді я планував супер м'який і легкий вигляд, просто шкіра і блискучі речі, але потім я пам'ятав про це чудовий пурпурний MAC мелірування, потім я думав лаванду лінію води буде приємно для цього і т.д. @maccosmetics м'які морози @colourpopcosmetics prance, eit, свинячий банк @anastasiabeverlyhills Jackie aina палітра

Повідомлення від Mila Bulatova (@posvoemu) 23 лютого 2020 в 9:39am PST



Багато майстрів макіяжу створюють цікаві варіанти макіяжу, в яких фокус на очах досягається за допомогою тіней і олівців, але не за допомогою туші.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чудовий @minji для #TheBeautySketchbook з повік, повною з кристалами @swarovski. Перевірити історії для посилання на книгу і @reginayazdi чудовий ілюстрацій погляду! @abramsbooks #BeautyIsБринг

A post shared by BEAUTY IS BORING (@beautyisboring) on Лютий 24, 2020 в 3:08pm PST



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Бавовна цукерка @maccosmeticsrussia лаціна @krygina.cosmetics електричний рожевий + білий @ardellbeauty Демі wispes fau mink

Повідомлення, що надана Mila Bulatova (@posvoemu) 11 лютого 2020 в 9:27am PST



Останній, але не менше, є безпекою. Маскара може пошкодити очі і роздратувати їх. Щоденне застосування і видалення тушки може істотно тонкі вії.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Які щітки вам подобається? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Що ви звикли! Розширення обсягу - розуміння! Лот-лав фарбування і розщеплення вілі. У Лаш Інтенсіті це wow!??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Це розмір і поділ і подовження. Відразу після карантину майстер-клас з застосування туші!? Ви дізнаєтеся, як використовувати це або туш! Як зробити його не восени і не змащувати весь день Запис попередню! #bye Yadoma #carcasses#красиві вії#секс машини

Повідомлення від Валентина Осташова (@valentina_ostashova) 31 березня 2020 в 2:10pm PDT



Варто звернути увагу на КаркасиОтже, компоненти якості або натуральні. Багато тушів містять потенційно токсичні компоненти: вуглецевий чорний або залізо оксид до затемнення вій; полімер, щоб сформувати плівку, щоб покрити вії; консерванти; загущення карнауба і канделікового воску і масла, як ланолін, парафін, вазелін, касторове масло.

Усвідомлюючи це, дивно, що ми знаємо про так кілька випадків ускладнень, викликаних застосуванням туші.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

соціальна дистанція ... але зробити це мило? - Я сподіваюся, що ви всі залишаються безпечними і перебування INSIDE ? особа - @ Hourglasscosmetics vanish stick base with @benefitcosmetics boing concealer Очима - @elfcosmetics нові розміри біту в гарбузовому пиріжці і крему і цукру і на крихкій мухості птахорідкий блиск очейhadow Brows - @anastasiabeverlyhills м'які dipbrow Lips - @morphebrushes назад на любов лікер губ з @rimmeldon в 42. Перевірити мої історії, щоб побачити, як CUTE палітри ельфів! Ти гонна кричить? #elfcosmetics #elfambassador

Останнє повідомлення від ?Manny Gutierrez (@mannymua733) 26 березня 2020 в 3:08pm PDT



Також варто звернути увагу на термін. Каркаси Не використовуйте продукт, який більше 3 місяців з дати відкриття, оскільки шкідливі бактерії можуть ввести його.

Природність є великим, але це не скасовує мінімальну щоденну творчість на обличчі, якщо ви дійсно хочете. Ось п'ять причин початку живопису. Хороший макіяж не гірший пластичного хірурга!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чанель. Ми будемо говорити про цей туш для довгого! Час! Час на огляд Маскара @chanelofficial обертів змушує вій виглядати фантастично, імітує кожну вісь! Вона розділяє, простягається, відкриває очі і, звичайно, ви отримуєте відчуття, що ви приклеїли свої вії ... добре, пара міні-бунів) Я люблю просто дивитись на мої красиві чорні вії !!! Через 4-5 годин, туш засихає так багато, що вона розсипається і робить сірість під очима. Крім того, я збираюся використовувати його зараз з стрілками, тому що ця щітка буде змащувати її верхню повіку. Я не говорю, що ви повинні зробити те саме, але тепер ви знаєте, що прийде! Півдні туш... Але дуже легко змивати! Ціна 2500-3000? Ільє, L'Etoile, ZYa набагато більше - #kycapol_makeup - #chanelbeauty #lushes #stuff #mascara #equatormarta

Останнє повідомлення від Honest Beauty (@kykycapol) на 16 березня 2020 в 7:51am PDT



Незважаючи на такі небезпеки, модні тренди та економічні ризики, важко уявити, що туші повністю зникнуть з ринку косметики.

Пляшкове вісь все ще буде основною зброєю щоденного макіяжу, адже цей каньйон краси був представлений літературними класиками з часів пам'яті. Ймовірно, що буде до тих пір, поки є універсальна процедура, яка замінює доступність і ефект туші - щось більш натуральне, ніж нарощування, більш комфортне, ніж підроблені вії, і більш тривалий термін, ніж промивання.

Повідомте нам у коментарях, якщо вам подобається. Малкa Для вій, ви вважаєте, що вона більше не буде актуальною в майбутньому?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное