Чому додають яблука заварити?

У XIX столітті завдяки французькому кондитеру Марі-Антойн Карем. З тих пір ця випічка була дуже популярною.

Я дуже люблю нестандартні рецепти, які значно розширюють горизонти варіння. По-перше, мені не сталося, щоб приготувати кубик з деякими смаками. Як мінімум я зроблю це для кожного свята. Яблука заварка Він завоював серце.

Р

Яблуневий крем рецепт Це не єдине, що ви знайдете в цій статті. Я також кажу вам, як зробити тісто для світла, абсолютно повітряних тістечок.

Р

Тест інгредієнти
  • 125 мл молока
  • 125 мл води
  • 110г вершкове масло
  • 140г пшеничного борошна
  • 5 курячих яєць
  • 5г цукру
  • 4г сіль


Вершкові інгредієнти
  • 400г яблук
  • 200г вершкове масло
  • 120 г цукрового порошку
  • 3 яєчні жовтки
  • 30г кукурудзяний крохмаль
  • 2мл вершковий ванільний


Підготовка
  1. Для заварювання тесту ми будемо використовувати невелику товсту каструлю або каструлю. Ви повинні залити воду і молоко в неї. Змішайте ці компоненти ретельно з маслом, цукром і сіллю.



  2. Доведіть суміш до кипіння, потім залийте борошно в них. Добре просушіть тісто в духовці на мінімальному вогні протягом декількох хвилин.



  3. Нехай тісто охолоне, додайте один яйце і перемішайте його. Скажіть, що до кожного яйця. Гладке тісто заливаємо кондитерський пакет і вичавлюємо заготовки на сковороді. Випікати в духовці на 200 градусів за 25 хвилин. 2027272792



  4. Час, щоб зробити крок! Яблука необхідно очистити, дрібно нарізати і покрити порошком. Варити яблука до м'яких, потім додати до них жовтки, ванілі і крохмаль. р.



  5. Готуємо крем на три хвилини на невеликому вогні. Після цього збийте вершкове масло і додайте пюре до неї. Залийте коржі вершками. Бодибилдерши!





Quarantine - це гарна причина для індуляції. У вас є справжня романтична вечеря з улюбленою кавою і ці неймовірні еклери. Не обов'язковий.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное