Схема посадки болгарського перцю в грунті

Навесні приїжджає, і всі садівники, як на дзвінку серця, кисть на дачні ділянки. Не дивно, тому що зараз це період, коли він занадто пізно думати – потрібно висадити розсаду так, щоб урожай успішно зріс і рясно.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Грета F1 солодкий перець від Greenomica. Переваги: - висока однорідність фруктів; - стабільна плодоношення; - насиченість кольору; - потужна збалансована рослина; - стійкість до захворювань. Прованс F1 - середньоземний гібрид перцю (105-115 днів від розсади до технічної дозрівання, 130-140 днів до біологічної дозрівання). Рекомендується для вирощування в плівкових парниках і відкритого грунту. Коренева система є потужним, добре розвивається на ущільнених ґрунтах. Рослина індетермінантного типу, напівпричепів, добре листового. Листя велика, темно-зелена. Фрукти кубоподібні, 4-камерні, довжиною 10-12 см, діаметр 8-10 см, товщина стін 8-10 мм і середня вага 180-220 г, щільна, транспортна, високоароматична і відмінна смак. Колір плоду в технічному дозріванні темно-зелений, а на стадії біологічної дозрівання насичено червоним. Гібрид стійкий до вірусу тютюнової мозаїки і фусарію. Особливістю гібрида Greta F1 є одночасне заливка великої кількості великих фруктів. При вирощуванні на відкритому грунті не рекомендується висаджувати більше 40 000 рослин на гектар. #seeds #seeds #seeds #seeds #seeds #peppers #peppers #peppers #peppers #peppers #peppers #peppers #peppers #pppers #sweet перець #sweet #sweet перець #speppers #speppers #speppers #speppers #speppers #speppers #speppers #pppers #pppers #pppers #peppers #peppers #peppers #peppers #peppers #peppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pps #pppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pppers #pps #pppers #pps #pppers #pps #pps #pps #pps #pps #p

A post shared by Farm Supply (@ooo_vozrozhdenie) on Квітень 1, 2020 в 11:33pm PDT



У цій статті ми хочемо поговорити про посадку солодкого або болгарського перцю. Чи висаджують насіння, а перші саджанці вже сміливо зелені на підвіконні? Дуже добре. Тепер це час, щоб зробити це.

Але спочатку трохи історії. Сама рослина прибув з Мексики до Іспанії в 15 столітті. Звідси вона поширилася по всій Західній Європі і з Болгарії прийшла до нас. Саме тому ми називаємо болгарським перцем. Кухарі люблять перець за достатку квітів, які додають стравам справжній святковий смак, а садівники для його невибагливості, до тих пір, поки не було сонце.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Хлопець або дівчина?! Поверніть перець і подивіться внизу. Перець з 3 камерами внизу - хлопчик. З 4 камерами вона дівчина. Хлопчик солодкий, краще використовувати його свіжим. І дівчина більш тверда, її смак більш насичений, тому вона краще підійде як складова деяких страв. #азиатски масаж#Игри

Пост поділився Альонушкою? Садовий сад (@asvi.r) 30 мар 2020 в 10:23am PDT



Види солодкого перцю можна розділити на дві категорії: рослини, плоди яких краще їсти свіжими, а рослини, плоди яких краще збережені.

Для любителів свіжого споживання перцю підходять такі сорти, як «Гіф Молдови», «Гладіатор», «Каліфорнія Чудо», «Вінні Поох». Їх плоди мають товсті стінки з рясним волокном, а самі плоди досить великі. Вони добре підходять для різних салатів, ріжучих і млинців.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Перець. #pepper #bellpeppers #redpepper #market #pepper #Bulgarian перець #червоний перець #червоний перець #market

Повідомлення від Volgavolga (@volgavolga) 26 березня 2020 в 7:29am PDT



Ті, хто любить використовувати перці для аджики, лечо та інших салатів і страв, які вимагають збереження, краще звертати увагу на сорти перців серії «Сибірський»: «Мехарант», «Єрмак», «Вікторія». Їх розмір буде меншим, а смак солодкий, з особливою гіркотою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

часниковий перець. Чи є це пряний і смачний? Склад: 5 кг червоного солодкого перцю 3-4 поді гіркого перцю 0,5 кг часнику. Кориця: 0,5 л рослинного масла 1 ст. цукру 3 ч.л. винограду. суть 3 ч.л. солі 1 л води. Підготовка: Перець ріже в смужках, часник можна різати, можна пригнічувати. Все змішане, варене, баночки. У хутричному пальто до ранку! Бон ацети?

Пост спільного з зимовими заготовками (@zakatki_zakrutki) 30 березня 2020 в 1:52am PDT



У домашніх умовах насіння перцю краще проростити в лютому. Ми сподіваємось, що ви подбали про це вчасно. Підбір невеликих рослин приносить великий дискомфорт, тому краще думати про це заздалегідь і виділити окремі контейнери для них.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Сьогодні я вирішив розповісти про торф'яні горщики. Чи є вони, як вони писати? Коли я вирішив тільки засіяти розсаду, я прийшов до Лоя і побачила 48 пенсій для пені, я швидко пішов на ділянку, щоб прочитати про них. Сайт говорить про те, що супер-дупер, не витягувати, коли ви посадите в землі, екологічно чистий розчин. Саджанці виростуть лепсами і зв'язками. Я висадив перці в них і полуниці. Саджанці ослабші в них (право, хоча ми розглянемо далі), але це половина неприємностей, з ними перетягують як курку і яйце. Суха миттєво, залити занадто не можна цвіль і вони просто не жити в землі в землі. Тому ви повинні поливати трохи 2 рази на добу і як зараз залишити розсаду на пару днів? Я не буду купувати більше, найбільш ідеальний варіант на мій погляд є склянкою пластику 0,3 і 0,5. Що ви вирощуєте розсаду? _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Повідомлення від @ kristina_gardening on Mar 5, 2019 в 1:31am PST



Говорячи про підготовку саджанців, ми практично приїхали до найближчої теми нашої статті. Справа в тому, що перець, як виходить, любить компанію. Ні, не потрібно висаджувати його як мікрозелений. Але якщо є пара перців в одній склянці, вона додасть її перевагам.

Насіння болгарського перцю слід висаджувати в одному горщику, але від одного боку, на протилежних стінах.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

ЯКІСТЬ ПЕРЕДІВ: мій відгук Мій солодкий перець не всі над тим, зніміть фотографії та викладіть висновки на початку. Але про якість насіння я хочу сказати мій непрофесійний слово е Як кажуть, краще побачити один раз. 1 Фото Фото: в обох пакетах є багато псування, насіння переважно брудні, багато з сірим покриттям, є незрілі і зламані ом Це "Каліфорнія чудес" від Geolia і "Jack" від @agrocompany. sedek. Чи не Каліфорнійське диво, перш за все, щоб вилікуватися, проростання є великим? 2 Фото: Солодкий "Мар'я" перець від @agrocompany. sedek також. Трохи більше чистого насіння, ніж в першому випадку, але також багато шлюбу, псування, сірий наліт. Фото: "Амбер" @agrofirmaaailita. Упаковка проста, а насіння очищають, розгладжують за зовнішнім виглядом. Це вже, але не все це. 4 Фото: "Велике золото" також від @agrofirmaaailita. Чисті, прямі насіння. Перед тим як отримати, почекайте? Що буде саджанці, що буде урожай – ми побачимо? Курки в осінньому підрахунку, але в той час як результати і враження подібні? #seeds #seeds #seeds #seeds #sweet перець #sweet #garden #helena_garden #garden #dwelling #hothouse #6sweethouse #sowing202020 #seeds #sweepers #dowboys #gardeners і садівники #notice сад #garden

Останнє повідомлення від Олени Садер (@elena_sadovnitsia) 22 березня 2020 в 10:55pm PDT



При посадці розсади в грунт, дотримуватися цієї технології: ретельно знімати перці з чашок, не пошкодивши їх, і посадити 2 саджанці на відстані 30 см один від одного в шаховому порядку. Відстань між рядами повинна бути 70 см.

Таким чином, режим змагань активується в рослинах. Вони люблять бути навколо одного. Це створює комфортні умови температури для них. Рослини допомагають один одному виростити, але при цьому намагаються зберегти сусід. Ще одним плюсом буде кришка «брущого» від скрабного сонячного світла. Так само, як люди!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Печиво з 19.02.17. Полонина, для каштанів, різноманітна казка і балконне диво. В цілому, кожен розвивається різними способами. #гарден#гардентаун #seeds #sweeds #секс машини#лизане#масаж

Пост Тетяни. Мій сад, сад, dacha (@manysha1343) на 25 березня 2017 в 3:46am PDT



Не поспішайте навесні і не висаджувати їх в холодному грунті. По осені, якщо слідувати цим методом, рослини практично не падають. І урожай дуже хороший, перевірений.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Застава рясного, красивого і здорового врожаю є міцною розсадою. І це: - в першу чергу, якісне насіння, правильно підготовлене до сівби і сінопобачають мій профіль країни @elena_dacha.ru - правильно приготований грунт - див. відео в публікаціях - оптимальне полив, харчування і освітлення - своєчасне приготування ділянки для висадки розсади - догляд і захист від шкідників і захворювань Але Biogumus є головою все, це будь-яким чином. Замовити біогумус за телефоном/viber/what's Додатки 8 9372 13 19 86

A post shared by Dr. Biogumus (@dr.biogumus) 26 лютого 2020 в 1:24am PST



Для мульчування перцю добре підійде змочена трава. Він відмінно захищає рослини від бур'янів і зберігає прохолоду. І суха трава є абсолютно органічним продуктом!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Перці дозрівають #peppers #closed grunt #peppers #sweet peppers #peppers #peppers #peppers #peppers #hothouse #зелені будинки #гарячі овочі #hothousesavsad #зелений будинок овочі #рослий перець #обличччччистий життя #багаття сезону2019 #urban #urban #urban #urban #urban сезон #horсезон #органічне землеробство #народнийланд #2019

(@olgabaeva042) в червні 10, 2019 в 1:55pm PDT



Ви бачите, навіть перцевий Варто в своєму місці. В іншому випадку це буде без використання. Використовуйте свою роботу максимально ефективно, а результат не буде довгий.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Доброго дня всім і вітамінам? #Греекс салат #вітаміни #барвлення #березень #лифи #Бульгарський перець #салат #фета

Пост спільного? Наталія Антошкіна? (@antoshkina_natalya) на 23 березня 2020 в 5:17am PDT



Уже восени ви можете насолоджуватися смачними фаршированими перцями, грецьким салатом, перцем гриль або домашньою консервацією. І якщо ви не знаєте рецепт, "Сайт" Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное