Чому одяг від сьомих

Вони говорять про те, що новий є застарілим. Це особливо правда про моду. Навесні 2020 року 70-ті роки знову потрапили в моду, що означає, що час пам'яті вашої молоді!

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти речі від '70-х, які знову актуальні. О, як довго я чекаю на це!



Модні жіночі тенденції, весна-літо 2020
  1. Моделі одягу У стилі 70-х років можна точно прикрасити чохол будь-якого модного журналу! Варіабельний для нього сьогодні великі психічні принти і складні квіткові композиції. Сукулентні, активні кольори чудово виглядають в поєднанні з простим, дуже жіночним силуетом. Відповідно до законів стилю такі моделі пришивають тільки від якісних натуральних тканин - щільний шовк, бавовна або вовна. Особливо варто звернути увагу на довгі колготки сукні яскравого монохромного або з квітковим принтом і глибоким вирізом.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    А/Варнг В той час як я поновлю цю сукню в моєму літньому гардеробі, з тегами все ще на? Я повністю забули носити його минулий рік! Як мінімум це відчував як покупка, так і зробити Fab знайти знову, хоча! Так чому б не перевірити вашу шафу сьогодні теж, ви можете просто знайти трохи відбитих скарбів там, що ідеально підходить для вашого настрою!?. #подалік #подарунковий #сюжет #сюжет #сюжет #сюжет #сюжет #сюжет #сюжет #скарпаття #закарпатський

    Пост поділений Füsun Lindner (@shortstoriesandskirts) на 30 березня 2020 в 3:17am PDT



    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Я хочу поділитися з вами PS: Я люблю цей фон! Як жити в олійному живописі? Повний погляд @toryburch .. #білийdress #chicdress #timelessstyle #mididress #silkdress #bohemianstyle #toryburch #elegantstyle #simplychic

    A post shared by Füsun Lindner (@shortstoriesandskirts) on Лютий 5, 2020 в 2:31am PST



  2. Жіноча мода флірт До наших контемпорій з 70-х років. Відомі коутюріри – Арані, Лакоте, Михаїл Корс та багато інших вже представили ці ультрамодні моделі на їх весняно-літній колекції 2020. Сучасні моделі припускають різну ширину і довжину брюк. Вони можуть бути якомога довше (до середини п'яти або до підлоги), або скорочений (3/4 і 7/8). Такі брюки чудово поєднуються з взуттям з високими підборами, з подовженим або ультрамодним квадратним носієм.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Який ваш найбільш вигідний колір комбо, щоб побачити вас через рік? @hallhuber #hallhuber ... #зимовийбілий костюм #chicstyle #allwhiteoutfit #whiteoutfit #білий стиль #monochrome #сучаснийelegance #chicandcool #suitup

    Останнє повідомлення від Füsun Lindner (@shortstoriesandskirts) 26 жовтня 2019 в 3:08am PDT



    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Зроблений день і змащений! Режим роботи: від, п'ятниця відчуття: на ... і всі без необхідності розкачати рукави!? Чи є щасливі вихідні попереду, друзі! ?

    A post shared by Füsun Lindner (@shortstoriesandskirts) на Серпень 30, 2019 в 7:58am PDT



  3. трапеція Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ця модель спідниця йде практично на весь ярмарок сексу: жирні жінки допомагають приховати недоліки, а тонкі – балансувати фігуру.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Спідниці трапеції обов'язково візьмуть участь у вашому серці б б б б Розглянуто кожну деталь і розраховуючи все до міліметра. Крутий, ідеальний костюм, тканинний склад ... ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Прямий або на сайті (посилання на головку профілю) п'ят

    Останнє повідомлення від -30% на (@naya.moscow) 21.11.2010 в 7:15am PST



    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Спідниця «трапезія» виконана з ткацтва, на підкладці, пришивається до замовлення Анни? ? ? ? ? ? ? ? для замовлень на пряму або ? 89032434159 Великий Златустинський 3/5c1 Найближча станція метро: Китай-таун, Любянка. У нас є безкоштовна парковка?

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? (@irina_stetsko_atelier) 14 жовтня 2019 в 8:35am PDT



  4. У моді знову моделі чобіт з високим і досить широким блискучим, при цьому каблук повинен бути стійким і низьким. Такі черевики чудово поєднуються з трикотажними костюмами і довгими сукнями.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Ad / Werbung Просто зв'язувати для вас ... Чистий, щоб ви могли отримати більш детальну інформацію про цей чудовий пакет!? @toryburch ????. #chicbag #сучаснийкласика #класичні сумки #denimlook #blackblouse #casualelegance #stylishoutfit #simplychic #beststyle #topstyle #whattoweartoday #zaratop #zarastyle #zarastyle #zarafashion #zarafashion

    A post shared by Füsun Lindner (@shortstoriesandskirts) on Лютий 17, 2020 в 8:09am PST



    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    А/Варнг Не в'яжемо чудово!? @brunellocucinelli_brand #brunellocucinelli ... #chunkyknit #chunkycardigan #knitcardigan #winterchic #wooljacket #overрозмірнийjacket #winterstyle #italianstyles

    Останнє повідомлення від Füsun Lindner (@shortstoriesandskirts) на Листопад 22, 2019 в 8:15am PST



  5. Зверніть увагу на куртки та кардигани. 70-ті роки були сповнені яскравих кольорів, а сьогодні модні дизайнери віддають перевагу спокійним тонам, натуральним матеріалам і фрірним силуетам.
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Вам подобається носити кардигани? Я не носила їх в довгий час. Я не хотів носити їх. За час І став мій улюблений базовий кардиган. І це особливо приємно, що ви можете зв'язати цю річ на свій розсуд? ?

    Пост поділений в'язання гачком? Описи? Стиль (@alyona.she) на Квітень 1, 2020 в 11:57pm PDT



    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Ad/Werbung Задоволення PFW І, ймовірно, один з найщасливіших моментів моєї кар'єри так далеко! Діор завжди був великим натхненням в моєму житті, і він здатний відвідати свій шоу відчутта, як прекрасну нагороду за всю свою роботу, і був обов'язково мріяти! Але з такою великою кількістю фотографів навколо я спробував зробити кілька прохолодних поз, але я даю, що я залишився вірним для себе, як завжди, і закінчився розкрити мій goofy стороні замість!? @dior #happymoment ... #diorlook #newlook #diorclassic #barjacket #blazerstyle #chicoutfit #чорнийdress #elegantstyle #diorlover #diorstyle

    Пост поділений Füsun Lindner (@shortstoriesandskirts) на 22 березня 2020 в 4:07am PDT





Ви також можете дізнатися, що розглянути при виборі ювелірних виробів та ювелірних виробів, поповнивши коробку в 2020 році. Мода диктує нові умови!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ad/Werbung Balmain dipped в toffee? Що ж ви отримаєте цілу кількість солодощів тут! Якщо ви в магазині @yoo, щасливий притулок для модистів, де статус продажу завжди постійний! ???? Українська Шукайте свій погляд за допомогою liketk.it/2I0E5 #liketkit @liketoknow.it. #balmainblazer #woolblazer #chiclook #натуральніcolors #doublebreasted #simplechic #chicoutfit #classicoutfit #timelessstyle #elegantstyle

A post shared by Füsun Lindner (@shortstoriesandskirts) on Dec 10, 2019 в 10:22am PST



Навесні 2020 року ви можете створити бездоганний образ за допомогою безкоштовного класичного зрізу, і надихнутися, щоб створити стильний бант у старих фільмах 1970-х. Що стосується кольорів, то тренд синій, чорний, фуксія, сірий, коричневий і тьмяні відтінки зеленого. Квіткові принти і горох також повертаються до моди.

Що ви думаєте про повернення в моду? 70-ті рокиЯ радий, що ви зносите ці речі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное