Чому ви не повинні відкинути свій старий куртку

Як і кожен інший, ваша шафа сповнена старих курток. Деякі з вас останні носи в школі Субота, і пара інших висять для поїздок в дачу. Що ви йдете з моди, відірвати або просто занурити нас.

Не поспішайте відкинути їх. куртка Це може прийти в руки. Навіть якщо ви ніколи не зносите його, це зробить велику куртку. виготовлення своїми руками.



Сумка з старої куртки останнім часом кладуть речі в шафі - я прийшов по старому підлітковий вік куртки. Я хотів дати комусь, але цей стиль вже не в моді.

Спочатку я зробив її без рукавів. Дуже добре, але не те, що я очікував. А потім він світиться на мене: куртка зробить великий пакет! Все, що ви повинні зробити, трохи експериментувати.



Етапи роботи
  1. Ми використовуємо спину куртки, щоб візерунок прямокутника. Ви можете вирізати будь-який розмір, все залежить від того, наскільки просторим буде сумка. В цілому, нам потрібні два прямокутники для двох сторін відповідно. Друга сторона пришивається з двох рукавів, так як не буде достатньо. З'єднання шва моделюється за вашим смаком - симетрично або діагонально.



  2. Тепер потрібно зшити деталі по периметру трьох сторін. Де знаходиться гнійна мережа, не потрібно шити 1,5 см - 4 см від верхньої сторони. Потім формуємо дно сумки, порізаємо кути.



  3. Приколюємо ручки шпильками. Ви можете пришити їх самостійно або взяти готову стрічку або ремінь. Виріжте тканину підкладки відповідно до розміру сумки. Необхідно залишити частину (близько 10-15 см) на одну сторону не зшивається. Для скручування.



  4. З'єднайте дві частини сумки з лицьовими сторонами всередині. По-перше, ми сказуємо верх. Потім поверніть мішок через відкритий шов на підкладку і пришиваємо її вгору. В основному пакет практично готовий. Залишилося лише зробити дві паралельні лінії для мережива. Не пришивають 1,5 см в сторони залишаються між лініями.



  5. Ми одягаємо взуття. Розрахувати довжину так, щоб прикрити сумку в колі і залишити більше краватки. Одне мереживо надходить в перший отвір з шпилькою і виходом тут. Другий носить таким же чином, як і перший, тільки в другому отворі. Сумка повинна відповідати, якщо ви натягуєте бузок.





Процес виробництва не складний, а сумка виходить дуже комфортно і компактно. Ви можете легко скласти і взяти з собою при необхідності. Він також двосторонній - ви можете повернути і носити з обох сторін. Спробуйте використовувати цю схему і зробити себе таким же. Цікаво, що дизайн сумки буде, бо всі куртки відрізняються. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное