Правила харчування під час карантину для витонченої господині

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

р.

Не тільки це можливо, але це більше, ніж коли-небудь. Після того, як все тривала бездіяльність (відсутність руху) і депресії, які ми зазвичай їсти, погрожувати швидке збільшення ваги, проблеми травлення і загострення хронічних захворювань.



Цікавий підхід до проблеми дієтолога Юлія Санто. На своїй сторінці Facebook Юлія поділилася своєю думкою оптимальної харчової системи за тривалістю карантину, викликаючи її «НЕПС» (примітний насичений, економічний, простий, стабільний).

Так, спробуємо розбирати систему NEPS в компоненти.

  1. Горіхи
    Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Зміцнює імунітет.



    Звідси важливість харчування, яке дасть максимальні поживні речовини з мінімумом калорій. Тому - "Х" - насичений поживними речовинами.

  2. Економ
    З роботою зараз багато проблем, і гаманець не позбавлений. Тому важливо, що максимальна вигода поєднується не тільки з мінімумом калорій, але і при мінімальних витратах готівки.
  3. Прості.
    Здавалося б, що вільний час вже збільшився, і є можливість присвятити його вивченню найрізноманітніших рецептів. Але емоційний стан людини в ізоляції дуже вразливий. Чоловіча міцність недостатньо, фізичні можливості менші, тому всі страви повинні бути простими і, якщо це можливо, легко підготуватися.

  4. Стабільність
    Нетримання прогнозів, вимушених обмежень Все це страшно, дратівлива і сердитися. Ви хочете стабільності в щось. доб. 2



    Харчування за системою дає нам стабільність, стабільний баланс психологічного, фізичного стану та біохімії тіла.



План харчування Як правильно харчуватися? Ми спробуємо вибрати товари для нашого меню, що більше або менше відповідає всім критеріям системи NEPS.

  1. Продукція
    Багато хто вважає м'ясним відключенням як вторинна їжа, і деякі навіть вважають, що вони шкідливі. Але низька калорійність, поєднана з багатим вмістом легкозасвоюваного білка, робить їх незамінними для дієтичної та лікувальної дієти.



    Життєрадіс, серця, нирки, шлуночки - все це справжній суперпродукт з точки зору насиченості мінералами і вітамінами. І в наших умовах доступне джерело білка, яке може стати основою збалансованої дієти. Шопінг, що надходить в морозильну камеру, варіння!

  2. Прості супи
    Без супу не можна жити. Прості овочеві супи Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



    Тут, наприклад, сором'язлива, улюблена героями Едуарда Лимонова: 1. Він дуже дешевий, два або три долари коштує горщик, і горщик триває два дні! 2. Не сметана зовні холодильника навіть в спеку. 3. Приготувати швидко - тільки годину і половину. 4. Можна і їсти їх холодними. 5. Немає кращого харчування влітку, оскільки це сметана. й

    Також згадуємо фразу Гліб Жеглов від культового фільму «Читання зустрічі не можна змінити»: «Е, тепер я хотів би спекотний суп, але з глютенами! й "Сайт" Він знає, як зробити цей легендарний суп, смачні кнопки живота з грибами і дієти в сметані.

  3. Яйця.
    Я дуже люблю яйця, і говорити про їх нібито шкоду для мого здоров'я, допущено, був дуже привабливим. Але, відповідно до Юлії, дієтологи змінили небезпечну шкоду для занурення. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Перервувати новини для всіх, хто турбує їх високий рівень холестерину. Оприлюднено результати великої наукової роботи – шукали посилання між харчовими яйцями та даними на рівні ліпідів крові, ризик серцево-судинної патології та смертності. Є. 177,000 осіб, 50 країн і 3 великих досліджень за вироком: якщо ви їсти більше 7 яєць на тиждень або менше одного, це не важливо. Так їсти яйця без страху або проповіді, за Божу раду! #Юлечкоканутриолог - пошук Американський журнал клінічного харчування, nqz348 (Google знає першу лінію)

    Опубліковано Юлія Сянто (@juliasianto) 29 січ. 2020 в 10:31am PST



    Останні дослідження заперечують прямий зв'язок ризику захворювання серця. Так їсти яйця без страху і проповіді, і як вони корисні з точки зору поживних речовин, це не для мене, щоб розповісти вам!

  4. Овочі
    «Ми дуже часто їдемо овочі», Їх використання, звичайно, не панацея, але все ще допомагає зробити тіло більш стійким до різних недуг.



    Куртки, морква, кореня селери, солодка солодка картопля, ріпи, Єрусалимський артишок, ріпаки - всі ці овочі (за винятком картоплі) відмінно відповідають правилам NEPS.





    Коренеплоди смачні в супі, запечені також крохмаль. Поки ціни парникових помідорів і перців не задоволені, час подумати про дієти і такі доступні буряки.

  5. Риби
    Риба, на жаль, не завжди відповідає абзацам «Економічний» і «Симплічність». Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Консерванне масло незбиране краще виключити.


  6. Заморожені ягоди
    Ягода, ягода, малина - концентрат вітамінів з мінімальною кількістю калорій.



    Заморожені фрукти і ягоди можуть використовуватися при виготовленні різних йогуртів, випічок і напоїв. А можна залити в склянку, залити кокосову олію зверху - прекрасний десерт готовий!



Всі перераховані вище продукти можуть служити основою простого, здорового і корисного меню. Принцип - дві третини пластини овочів, третина риби, м'ясних відключень або яєць. Наприклад, омлет з овочами та відключенням. Який суп, без нього.

І виключити з раціону на час карантину, Юлії Шинто радить молочні продукти (до кожного, хто більше 7 років), крупи (в тому числі гречки), солодощі, ковбаси, спирт і всі вишукані промислові продукти.

Так ми позбавляємося від переїдання, постійних поїздок до холодильника, стабілізуємо рівень цукру і здатні поліпшити здоров'я навіть при вимушеній ізоляції. Ця система, звичайно, не схильна бути будь-яким відчуженням, але я думаю, що кожен зможе знайти раціональне насіння в ньому.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное