Набір правил для дезінфекції речей

Часи в'ялені. Здавалося б, що це буде як в кіно: військові, лікарі в захисних костюмах, вертольотах, блоках ізоляції. Але в той час як це навпаки: військові не видно, лікарі йдуть працювати з тривожністю, ресурси не вистачає в будь-якій країні світу. У такій ситуації потрібно діяти за принципом «В Богу, довіри і не бути поганою людиною». Перше, що потрібно знати, це дезінфекція в домашніх умовах.



Редакція "Сайт" бази дезінфекція Знаменитий лікар Євген Комаровський. Використовуючи приклад простих порад, ми розповімо, як ефективно дезінфікувати речі і що потрібно звернути увагу на те, що багато втечу нашу увагу.

Дезінфекція в домашніх умовах

Перш за все, потрібно запастися на антисептики. Ви можете придбати його в магазині або оформити доставку. Якщо пропущений момент, то антисептик можна приготувати самостійно. Найпростіший варіант - 60-70% розчин етилового спирту, перекису водню і гліцеролу. Ви можете зробити з простим спиртовим розчином, якщо немає нічого іншого під рукою. Нижче докладніше, всі компоненти купуються в аптеці або вже в домашніх умовах. Тим часом правила.



Нагадуємо про це ще раз. Промийте руки до, після і під час. Не нехтуйте цим простим, але ефективним методом. Для вашої ніжної шкіри, потім зволожуючий засіб, щоб допомогти вам. Пам'ятайте, це абсолютне правило. Як наш батько.



Сонце ваш друг. Комаровський вважає, що одяг, в якому ви йдете, слід дезінфікувати принаймні два години на сонці. Не зайвим є приготування для себе декількох наборів, щоб використовувати одяг в свою чергу. Якщо ви думаєте, що такі заходи недостатньо, використовуйте антисептичну. Рукоятки в передпокої, і взуття просто поза кімнатою. Обов'язково носити маску і рукавички.



Доктор Комаровський стверджує, що вірус може довго залишатися на поверхнях. Якщо хтось доторкне вас або кашель біля вас в магазині, пройдіть через одяг з гарячою праскою.

Вимити речі в машинці, встановивши режим нагрівом не менше 50 градусів, можна додати трохи білизни до порошку, який містить хлор. Не боятися руйнувати свій одяг, нехай вони відчувають себе краще, ніж ви.



Для інших, Комаровський підкреслює, що люди не завжди дотримуються правил і багато речей, які роблять автоматично. Таким чином, при ризику є ключі будинків, кнопки ліфта, дверні ручки, смартфони, паперові гроші і навіть крупи в магазині.

Ми звикли використовувати його без захисту. Візьміть спиртні мокрі серветки з вами і протріть руки своїми руками. Поділіться серветкою з іншим, якщо ви бачите, що людина незахищена. Такі серветки можуть дезінфікувати ваш смартфон.



І для вас я приїжджає додому, як це: моя дружина відкриває двері, Я доторкнувся нічого. Перш за все, лікує руки антисептичним, тільки після цього знімаємо захисну маску. Потім знімаю мою куртку і візьміть її на балкон.

Пакети товарів залишаються в коридорі і обробляються. Вимкніть кожен мішок всередині, мій смартфон, гаманець, автомобільні ключі та взуття. Мої брюки і сорочка йдуть в миття і йдуть в душ. Після цього 40% розчину спирту всередину перорально. Але це не Комаровський, це мене.



Дезінфекція в домашніх умовах і які антисептики будуть потрібні за рекомендаціями ВООЗ
  • 200 мл етилового спирту
  • 30 мл 3% перекису водню
  • 10 мл гліцеролу


Glycerol антисептичний
  • 160 мл етилового спирту
  • 40 мл води
  • 10 крапель ефірного масла чайного дерева


Антисептик з алое вера
  • 14 крапель ефірного масла чайного дерева
  • 100 мл спиртової настоянки (камомілля, календула)
  • 2 ст.л. алое вера гель


р.

Як дезінфікувати квартири та приміщення? Для цього можна використовувати звичайні миючі засоби з додаванням невеликої кількості хлору, що знаходиться в нормальній білизні. Для поверхонь підходять вологі серветки на основі спирту, але пам'ятайте, що не кожна поверхня здатна перенести таку нараду. Зберігайте ніс в вітрі і не знебойтеся!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное