Що висаджувати в саду замість картоплі

Що висадити в саду? Це питання має майже існуюче значення для мешканців літа. Тут важливо підтримувати баланс: урожай добре зібрати, а не витрачати багато зусиль. Алас, рік на рік не буває, і це часто буває, що на власній землі потрібно з'їсти. Чи буде результат краще, ніж очікування?



Редакція "Сайт" Я хочу, щоб подивитися речі прагматично. Всі саджанці Ну і рясно, в природі, ймовірно, не існує. Ми вирішили розповісти вам, які культури ви можете зберегти здоров'я, гроші і, найголовніше, час.

Габаритний зображення

Що висаджувати в саду томатів Є томати. Якщо ви плануєте закрити 200 банок зими, то краще не висаджувати томати. Це буде дешевше і простіше йти на ринок і купити. Або поставте здоров'я вниз. Помідори часто впливають на фітофтор, що призводить до серйозного зниження врожайності. Варто посадити томати в кількості, які дозволять вам насолоджуватися салатами все літо, а восени закрийте кілька банок для особливих випадків.



Картопля копати Землю, висадити картоплю, все літо до, води, боротися з буряком, восени копати. Це робота для всієї сім'ї, яка забезпечує картоплю для себе і господаря. Якщо ви не подивитеся на картоплю, вони просто не виростуть. Ринок. Варто висаджувати тільки їсти молоду картоплю з кріпом і вершковим маслом, а протягом літа щось покласти в суп.



Морква, буряки, редиски та інші речі, які ростуть в землі. Все це, має сенс висаджувати тільки те, що швидко росте і що, у випадку гризунів або поганої погоди, можна сміливо приносити. Рослинні культури точно не варто, вони можуть рости невеликими розмірами. Це буде сором'язливим для відпрацьованого часу і здоров'я. Все це в магазині і коштує недорого.

, Україна

Деякі скарги на складність вирощування цієї культури. Якщо котедж розташований біля посадки або лісу, існує ризик, що сусідні птахи будуть пекти ягоди. Однак цей ризик пов'язаний. Страви здаються невибагливими, але вони також потребують догляду. Основні витрати йдуть на вибір сортів, посадку і заспокійливості: потім знати, як піти і збирати ягоди.



Смородина є точно такою ж проблемою, як і з полуницею: птахи радять робитися на кущах, і ви дійсно хочете отримати пістолет, щоб зупинити його один раз і назавжди. Які хитрощі не ходять дачники: і спеціальні розчини обприскують, а насіння навколо смородини заливають. Звичайно, це може працювати, але немає гарантій. Якщо ви не боїтеся птахів, то сміливо висаджуєте стільки, скільки вам подобається.



Що робити
  1. Роар, салати і вишня. Багато вітаміни, завжди легкі і здорові страви: можна їсти сиру, готувати салати, супи і навіть смузі.



  2. Часник, цибуля, пряні трави. Ці хлопці можуть легко виростити в місці, де є маленьке сонце. Парслі, базилік, м'ята, селери і кіндро будуть рости навіть в сутінки.



  3. Боби, квасоля та ягоди. Звичайно, не всі квасоля можуть обійтися без сонця, але сорти можна підібрати. Помітили, що малина більша і тастир, якщо вони ростуть в тіні.





До вас. вигідно вирощувати на власній землі. Якщо ви вирішили розвивати можливості вашої дачі в усіх напрямках, то слід подбати про порядок дій, щоб встигнути і отримати максимум цього сезону. У той же час буде причина знову подумати про те, що висадити в саду. Переглянути більше!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное