Прага рецепт часнику і що послужити його з

Ах, цей чудовий, ароматний суп з часником, який в Празі торкнеться "гарлик"! Тексти пісень, а це означає: Я не можу зупинити мислення про цей чарівний смак. Я впевнений, що чешки кладуть щось ексклюзивне в неї і зберігають реальні пропорції в секреті, але ми, як кажуть, також не зварилися, ми можемо повторити!



Смачний червоний суп Поява про те, що ви можете плутати з українським борщом, але це не так. Хоча б тому, що приготування часнику не є прикладом простіше. Наш рецепт просто, що: відмінний смак, швидкість приготування і простота. Редакція "Сайт" Запрошуємо Вас приєднатися до процесу і смачно поїсти в півгодини!



часниковий суп Інгредієнти
  • 1 невелика морква
  • 300 г курячого філе
  • 1 середня цибулина
  • 4 картопля
  • 6 зубчики часнику
  • сіль, перець і кмин за смаком
  • 1 ст.л. томатної пасти
  • свінгери
  • зелений


Підготовка
  1. Зваріть куряче філе, отримайте її з сковорідки, виріжте її на шматочки і поставте її назад в бульйон. Додати картоплю соломкою.



  2. Подрібнити моркву на великій тертці, очистити і подрібнити цибулю. Покладіть їх на сковороду, їх слід обсмажити на золотистий колір.



  3. Часник порізати на шматки по довжині, два зубчики потрібно подрібнити пресом або бічною поверхнею ножа. Тепер додайте часник і томатну пасту до моркви і цибулю. За кілька хвилин, щоб часник не дасть гіркого смаку.



  4. Майже зроблено. Додайте обсмажені овочі в каструлю і дайте їм відбілювати ще 10 хвилин, додайте сіль і спеції.



  5. Можна приготувати суп з часником відразу після заливання його на пластини. У блюдо відмінно поєднується з обсмаженими обсмаженими білими або житими хлібами з сиром і свіжими зеленню. Бодибилдерши!





Вам не страшно. часникй Якщо ви боїтеся від часнику, просто не використовуйте часникову сиру - після термічної обробки запах не страшний. Запах часнику не боїться - потім намагайтеся приготувати чудову пасту часнику з імбиром, який можна приправити різноманітними стравами. Не забудьте поділитися рецептом з іншими, і написати про ваші враження в коментарях. Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное