Чому ви повинні бути humiliar про будь-який публіка

Віра в житті людини Вона грає величезну роль. Вона бачає право, вона дає силу і надію, вона надихає великих досягнень. Але іноді в складних моментах, навіть віритель може запитати, «Якщо Бог хороший, чому ми страждаємо так багато? й

І сьогодні видання. "Сайт" Ми будемо говорити про роль віри в житті кожної людини і чому ми повинні пройти різні (коли дуже важко) випробування. Я дивлю, що священики думають про це.



Віра в людському житті є синонімом словом «файта» Кожна людина повинна поговорити з Креатором, тому що людина є найбільш досконалим і улюбленим створенням.



Людина приходить до віри, коли його релігійна свідомість зріла. Розуміння приходить до того, що світ був створений відповідно до волі Бога, і людська душа просто реагує на усвідомлення цього факту, реагує на виклик Кратора.

Це відбувається найчастіше в критичних ситуаціях, якщо хвороба або війна. Коли людина перебуває в біді, він запам'ятовує існування Бога і допомогу Він може дати. Схожі історії перетворення віри можна почути від багатьох парафіян.



«Коли ви входите в храм і немає сервісу, приїжджаєте до хреста. Тексти пісень, а це означає: Будьте спокійні, нехай ваші думки спокійні. І намагатися пам'ятати з ким Кріс говорив на хресті, які слова з хреста звучали, Андрій Ткачев радить.

«Не знаю, що вони роблять», - сказав він про людей, які зловживали його, які зловживали його. Він розповів про те, що його батько. й

«Не він говорив до хребтів. І роббери блаженного Христа. І правдивий і неправдивий перший спустошений Христос разом. Вони сказали йому: «Якщо ви Христос, звернете себе і нам. й

р.

«Якщо ти такий, чому ми страждаємо?» Коли ми гріхуємо, ми не думаємо про це, ми не можемо її зрозуміти. й

Чому ми страждаємо? Людина вважає це: Якщо Бог не врятує мене, він не буде або не може. Якщо він не хоче, він не хороший. І якщо він не може, він не всі сили. Що говорить людське серце. У дорослому серці хребта завжди блимає Богу за свої клопоти, вимагає «вибрати його з хреста», вимагає допомоги, Андрей Ткачев відзначає.



«І другий роббер на правому раптовому побаченні. Хтось сталося в ньому. Він сказав на другий роббер, «Стоп, закриваємо. Не боятися Бога? Ми отримуємо те, що гідне, і нема гріха в Хімі. Тоді він звернувся до Ісуса Христа і сказав: «Згадайте мене у вашому царстві». Зібрали, що Господь перед ним. й

«Це все про нас, бо ми робери. І ми любимо хробера на лівому, хто кинув і скаржав, що Бог не врятував його, поки Господь повісився з ним. Або ми побачимо як мудрий роббер. Це наша надія, тому що ми всі грішники. Ми не будемо збережені, ми не мали і не будемо мати великих знесен. Ми можемо тільки зберегти себе через покаяння, - сказав Андрій Ткачев.



Коли людина Допомога від Бога Тільки в складному моменті це не добре. Попри те, що людина перестає вірити, його життя стає однаковим.

Практичне використання віри невірно, тому що зустріч з Богом повинна підштовхувати людину до нового життя, коли він повністю зданий себе до Господа, знаходить безмежну любов до Його. Це єдиний спосіб знайти спалювання.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное