Як дізнатися, як правильно позувати

Під час карантину скасовується фотосесії за межами будинку. Тексти пісень, а це означає: Але є вихід! Ви можете отримати картину не гірше, не залишаючи квартири. Головне знати, як правильно розташувати простір для зйомки будинку і Почати на фото.

Саме тому редакційна колегія "Сайт" Я вирішив розповісти вам кілька важливих принципів домашньої фотографії.



Поради щодо фотозйомки в домашніх умовах
  1. Пам'ятайте фон. фон грає не менш важливу роль, ніж сам об'єкт. фон фото може бути чітким або розмитим, але він повинен бути присутнім. Тому краще не вибрати чорний фон для фото.

    Використовуйте щільний завісу або плед як фон. Просто помістіть їх на стіну, стілець або диван. Неважливо, що колір вони або який колір вони є. Для створення однорідного, приємного для очей фон фото.

  2. Використовуйте флеш грамотно У домашніх умовах бажано фотографії з флешкою і професійним або домашнім рефлектором (можна відобразити світло лампи за допомогою фольги або білого паперу). Завдяки їм фотографії будуть наповнені м'яким світлом, і на предметі не будуть грубі тіні. Крім того, в портретних фотографіях волосся буде приємним блиском.





  3. Камера. Щоб зробити якість, Красиві фото будинкуНе варто мати спецтехніку або створити будь-які наднатуральні умови.

    Камери сучасних смартфонів часто не поступаються якості хороших камер. Ви просто повинні враховувати деякі фактори і дізнатися, щоб використовувати всі переваги об'єктива смартфона. Також рекомендується використовувати основну камеру, а не передню камеру. Ви отримаєте найвищу якість, глибоку картину.







Фото з красивим середовищем, світлом і якістю може зіпсувати вашу не найвибагливішу позицію в кадрі. Тому потрібно знати, як сидіти в кадрі, щоб отримати найбільш успішний результат.

Помилки на фото
  1. Рука затискається в кулак або данглінг У процесі зйомки завжди пам'ятайте, що ви не можете тримати руки в кулак або нехай руки просто повісити навколо. Краще розмістити руку по талії або нозі, витягуючи трохи великого пальця.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Збуджена до роботи кольору назад в шафу для весни! Дякуємо вам @fifteentwenty для цього задоволення топ.? #fifteentwent

    Пост, присвячений MONICA SAN LUIS (@moniqaaaaaaaaa) на 2 березня 2020 в 4:30pm PST



  2. Верхня частина руки дивиться в об'єктив камери Якщо ви замовляєте в куртку або пальто, утримайте на шнурку вироби, розмістивши ручну сторону об'єктиву, щоб він виглядав елегантно і жіночно. Не вказуйте верхню частину руки в камеру, так як вона буде виглядати надзвичайно масивно. Краще вигинати пальця трохи і не розтягувати їх, так як рука в цьому випадку стає візуально ширшою.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Нові в наявності? Дизайн та виготовлення в Україні з любов’ю Для вашого повсякденного стилю та комфорту #atelier_by_taya #showroombytaya #madeinukraine?? #designer #fashionbrand #worldfashion #onlinestore #onlineshoppingstore?

    (@atelier_by_taya) 28 січня 2020 в 2:55am PST



  3. Руки занадто щільно затягують до тулуба. Натискаючи руки занадто близько до тулуба, ми робимо самі більшими в каркасі.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Мені щоденно цікаво, якщо поставити на макіяж, варто зміст. ?

    A post shared by MONICA SAN LUIS (@moniqaaaaaaa) на 7 квітня 2020 в 9:46am PDT



    Спробуйте додавати повітря між руками і тілом. Виготовляйте руки на ліктях, щоб місце між руками і талією.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    У ретроспекті, можливо, я повинен бути розроблений більше захоплень, ніж пройтися на вихідні. ?

    A post shared by MONICA SAN LUIS (@moniqaaaaaaa) на 4 квітня 2020 в 2:39pm PDT



  4. Рука в кишені. Не кладемо руки в кишені на фото. Ось тому, що ви візуально відрізаєте руку.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    У вас є хороші вихідні дні і мають великий час! Як ви витрачаєте ці 3 дні? Мультфільм культури? Погода Як бджоли, все в праці і догляді? Як ви зловили мене в оповідання?

    Пост поділився Ірина Макеєва? Стиліст (@makeevastyle) 1 листопада 2019 в 3:05am PDT



    Поставте руки в кишені, залиште свій великий палець зовні. Ви побачите руку буде виглядати набагато красивіше.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Плаття з дня народження дитини? Я думаю, що це моє велике свято теж! Дуже добре, щоб мати – свята, привітання і просто така радість від того, що дитина щаслива на день народження! Початок святкування!

    A post shared by Stylist Alina Novikova (@alina.instyle) on Листопад 1, 2019 в 8:24am PDT



  5. Лікувальні ховання за спиною Зберігайте руки в кишені, не сховайтеся ліктя і руки за спиною. Просто ввімкніть камеру, щоб ви могли бачити вашу ручку в кишені. Або поверніть руки трохи.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Чи є на вулиці осені?? Я хотів бути комфортним і комфортним: Шашлик з малиною для тепла, перегляд фільмів під ковдрою для комфорту. А бути елегантним і затишним, можна плаття, наприклад, в стилі льон. Хоча він все ще з нами, в варіанті, як на фото ви можете зустрітися з новим роком, наприклад, в шале поза містом каміном. Всі затишні вихідні :) Ма: @sigmascoutingmoscow Мд: Нестя Сайт: www.pravdaprivet.com Му: @sablinamaria_mua Сукня: @myland.moscow Стиль: від мене ?

    Пост поділився Ірина Макеєва? Стиліст (@makeevastyle) 15 груд. 2017 в 3:19am PST



  6. коліно виглядає на лінзі Ще одна табу в позуванні. Не кладемо коліно в рамку, щоб не вкороти ногу і не додавати об'єм до неї.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Одяг для дівчаток в Україні з любов’ю до кожного замовника З 2014... #atelier_by_taya #відеостудія #onlinewebshop #onlineshop #onlineshop #onlinefashion #onlineboutique #onlineboutique

    A post shared by Taya Khotynetskaya (@atelier_by_taya) на 24 березня 2020 в 5:01am PDT



  7. Elbow дивиться на лінзу Коли ліктя виглядає на камері, рука виглядає коротше і ліктя занадто об'ємна.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Як confetti. Ось як ви кинути любов... ви хвилюєтеся про мене пізніше? #love #dontinktoomuch #trnava #slovakia #stayhome #homephotoshoot?@_fulopova___ #sisters #personalphotographer #pinky #messyhair #crazy #quarantinetime #makeupfortheday

    Повідомлення від Романа (@rommie97) на 5 квітня 2020 в 12:39pm PDT





Експерименти: Ці поради просто Основні принципи зйомки та позує в домашніх умовахй Крім того, кожен вид зйомки завжди має свої нюанси. Покращити техніку, дізнатися вигідно використовувати навколишнє середовище, а бажаний результат не буде довгий. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное